2733
2734

داشتم میخاندم زمین رایگان می‌دهند تو روستا و تو شهر ها که کمتر از ۱۰۰ نفر می دهند بعدش خودم آدم باید بسازه واینکه یه جورایی ای زمین ها اجاره ۹۹ ساله است و نمیشه تو قانون هست نمیشه زمین دولت رایگان داد یعنی بعد از ۹۹ سال هری بیرون یعنی این بعد سالی اجاره بهای به قول خودشان ناچیز می‌گیرند سالیانه میشه کمک کنید آیا ثبت نام کنم یا نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زیاد کسی اطلاعات از این طرح‌ها ی جدید نداره ولی اگه واقعا نیاز به مسکن دارید حتما ثبت نام کنید . از ...

نه عزیزم‌نیاز ندارم خانه  دارم خودم ۷۰ متری گفتم اگه زمین رایگان می‌دهند  خوبه ولی به نام خودت نمیشه بعدش  گفتم ویلایی خوبه آدم می‌سازه خوب خیلی همین ویلایی برای خود آدم خودت توشی میدانی چی ساختی فقط برای همین برای زمین ساخت و سازها بخام انجام بدم باید خانه مان بفروشم 

نه عزیزم‌نیاز ندارم خانه  دارم خودم ۷۰ متری گفتم اگه زمین رایگان می‌دهند  خوبه ولی به نام ...

معمولا زمینهایی که میدن زمین های خارج از محدوده شهره و عملا از یه سری از امکانات محروم میشید . طوری که همون منزل ۷۰ متریو یاد میکنید . البته طرحهای قبلی که اینطور بوده