2703
2553
عنوان

یه چیزی بهم گفت خیلی دلم شکست...

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 37 پست
بهم میگه من بهت وفادارم...میگم تو که ذهنت اینه برو اون هم وا بده... میگه بدون فکر حرف زدم... ولی خب ...

😥😥 داستانشونو خوندم بدم اومد خصوصا که هنوز حرفشو زده و گفته هووت!! اونم به توکه بارداری گناه داشتی واقعا 😓

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
جرا اصلا بهش گفتی تو دوران نوجوانیت بیچاره اون دختر چ باسواد و کم عقل و اینجوری ی چیزی هم بگم حساس ش ...

اره من‌ بخاطر اون قضیه همش دارم سرزنش میشم ولی خب از روی خامی بوده هیچ رابطه ای هم نداشتم اون زمان.... بعد شوهرم خودش تو اوج بلوغ فکری اش با این دختر دوست بوده و البته بمن ک گفت خود دختره باکره نبوده و من بردمش ترمیم کرده... ولی خب کی زیر بار چنین چیزی میره... مشخصه دروغ میگفت چون اصلا تو اولین رابطه ناشی نمی خورد باشه...میگم من واقعا این چند سال افسرده شده ام... خودمو با کار سرگرم کردم ک اونم بخاطر بارداری ام فعلا کنار گذاشتم.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😥😥 داستانشونو خوندم بدم اومد خصوصا که هنوز حرفشو زده و گفته هووت!! اونم به توکه بارداری گناه داشتی ...

واقعا هر طور حساب میکنم نمیتونم ببخشم...از شدت ناراحتی اومدم تاپیک زدم یکم سبک شم... 

واقعا هر طور حساب میکنم نمیتونم ببخشم...از شدت ناراحتی اومدم تاپیک زدم یکم سبک شم... 

اخی عزیزم حرص نخور فقط حالشو بگیر محلم نده چندوقت بفهمه ازین غلطا نکنه

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
2720
2714