2737
2734

؟؟؟؟

شوهرم ميگه اول تورو دوست دارم بعد پدر مادرم 

حرف تورو قبول دارم بعد اونا 

اول تو بعد خدا بعد خانوادم 

ولي فقط حرفه صدبار ديدم منو به خانوادش فروخته فقط حرف ميزنه خستم كرده دهن بين مادرشه به شدت 

نه طلاقم ميده نه درست ميشه 

١ماه خواهش كردم جداشيم طلاق نداد قول داد اما باز ….

چيكار كنم خستم بخدا فقط زجرم  ميده 

كاش دعا واقعي بود دعا ميگرفتم شايد زندگيم درست ميشد …شايد…

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا واقعیه بگیر 

از كجا واقعيشو پيدا كنم؟

الان ١هفته اس انجام دادم قراره برام بفرسته با پست هنوز نرسيده 

از كجا بدونم جواب ميگيرم يا نه چون هنوز به دستم نرسيده جواب نگرفتم يعني؟

2731
ناراحت نشجومرداهمشون همجورین شوهرمنم چشم دیدن منون اره طلاق هم نمیده ...نممیدونم توچه فازی هستن &nbs ...

خدا لعنتشون كنه

از كجا واقعيشو پيدا كنم؟ الان ١هفته اس انجام دادم قراره برام بفرسته با پست هنوز نرسيده  از كج ...

صبر کن معلوم میشه اخلاقش تغییر میکنه اکه تغییر نکرد کار دعانویس خوب نبوده طلسمم یگیر نه دعا طلسم بهتره

صبر کن معلوم میشه اخلاقش تغییر میکنه اکه تغییر نکرد کار دعانویس خوب نبوده طلسمم یگیر نه دعا طلسم بهت ...

از طلسم ميترسم راستش

2738

فقط بخاطر اینکه دهن بینه میخوای طلاق بگیری?والا خوبه باز زبونی میگه تو الویتمی بعضیا همونم به وضوح میگن مادرم

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️
از كجا واقعيشو پيدا كنم؟ الان ١هفته اس انجام دادم قراره برام بفرسته با پست هنوز نرسيده  از كج ...

بابا دعا الکیه بخدا خانواده شوهرم همه دعا بازن یکی ازیکی بدبخترن برا خواهرشوهرم طلسم گرفتن مادرسوهرمینا که مثلا شوهرش سربه را بشه و عاشق انگار نه انگار اخرم طلاق گرفت

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️

عزیزم دعا گرفتن و اینا یعنی چی ....

خدا از رگ گردن به تک تک ما نزدیکتره 

خدا دعا کن و امید ببند که خدا روی امید بنده هاش خیلی حساسه و براشون معجزه میکنه .

بعدشم خانمی اینایی که گفتی دلایل قانع کننده برای جدایی نیست میدونم شاید همش هم نگفتی .

با مشاوره تلفنی رایگان ۱۴۸۰ هم تماس بگیر راهنماییت میکنن

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️