2733
2734

بالاخره مشکلات گرفتاری دردسر مصیبت و غم و شادی تو همه خانواده ها هست. من راضیم اما ن آنچنان. اینم خدا رو شکر میکنم

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بالاخره مشکلات گرفتاری دردسر مصیبت و غم و شادی تو همه خانواده ها هست. من راضیم اما ن آنچنان. اینم خد ...

شاکر بودن خیلی خوبه تاثیرش برمیگرده به زندگی...کاش من ایده آل گرا نبودم و راحت و شاد زندگی میکردم...خداروشکر زندگیم از خیلیا بهتره ولی اگه بخوام نقطه هدف رو صد بگیرم من هنوز به چهل هم نرسیدم و سنم هم داره میره بالا...تمام فکر و ذهنم اینه که چرا یک سال از درس و دانشگاه و کار دور بودم و حسرت یک سال گذشته رو میخورم و یک سال از عمرم که از نظرم هدر رفت ولی به قول شوهرم تو این یه سال کلی خودتو نشون دادی کدبانو بودن خودتو باسلیقه و هنرمند بودنتو ولی اینا هدف من نیست و این کشمکش و ترس از نرسیدن داره مث خوره داغونم میکنه

گاها تصمیم جدایی میگیرم توکل بر خدا

شاید اینقد مساله کوچیکی باشه که خودت بزرگش کرده باشی شاید یه راه حل ساده داشته باشه که تو نرفتی...اول فکر کن مشورت کن بعد تصمیم بگیر...ان شاءالله هر چی خیر و صلاح هس پیش بیاد

2738
شاکر بودن خیلی خوبه تاثیرش برمیگرده به زندگی...کاش من ایده آل گرا نبودم و راحت و شاد زندگی میکردم... ...

یکسال ک چیزی نیست. با توکل به خدا مسیر هدفت رو پیش بگیر، حتما به قله میرسی. ان شاءالله

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
اره دارم چون تو هر لحظه زندگیم وجود خدارو کنارم حس میکنم ...همین الان کلی مشکل دارم ولی وقتی فک میکت ...

کاش بهم بگی چطوری اینکارو میکنی من ظرفیتم پایینه میشینم حرررص میخورم فقط

یکسال ک چیزی نیست. با توکل به خدا مسیر هدفت رو پیش بگیر، حتما به قله میرسی. ان شاءالله

خدا از دهنت بشنوه ان شاءالله...آخه دو سه تا موقعیت کاری هم از دست دادم ولی بازم فرصت هس اگه تو دل خودمو خالی نکنم ممنون برای انرژی خوبت❤

شاید اینقد مساله کوچیکی باشه که خودت بزرگش کرده باشی شاید یه راه حل ساده داشته باشه که تو نرفتی...او ...

عزیزم چقدر ادم خوبی هستی تو

خدا به اندازه مهربونیت به زندگیت برکت بده

کاش بهم بگی چطوری اینکارو میکنی من ظرفیتم پایینه میشینم حرررص میخورم فقط

نمیدونم چطوری ولی میدونم بخدا خیلی اعتماد دارم همیشه هم جواب اعتمادمو گرفتم یه حدیثی هس (دقیقا از چه امام و جملات دقیقا حضور ذهنم نی ولی کلیتش اینه)تو هر نگرشی نسب به خدا داشته باشی جوابشو میگیری منم جواب نگرشمو میگیرم همیشه فک میکنم مهربانترین مهربان هاس ...الان در حال حاضر ۳ تا شایدم بیشتر مشکل در هفته اخر پیش اومده ...ولی من ته دلم روشنه برا همشون هیچ استرسی ندارم 

عزیزم چقدر ادم خوبی هستی تو خدا به اندازه مهربونیت به زندگیت برکت بده

قربونت عزیزم ممنون برای دعای قشنگت خودتو مشغول یه کار کن عزت نفستو ببر بالا برو ببین دلیلش چیه حلش کن خدابزرگه...دعا کن منم از سردرگمی و دلهره دربیام ❤

نمیدونم چطوری ولی میدونم بخدا خیلی اعتماد دارم همیشه هم جواب اعتمادمو گرفتم یه حدیثی هس (دقیقا از چه ...

چه جمله قشنگی..واقعا خدا همیشه مراقب بنده اش هس منم اینو خیلی دیدم ولی یه وقتایی آدم میمونه چیکار کنه از طرفی زخم زبونا آدمو آزار میده ...ممنون برای حرفات عزیزم❤

2706