2726
عنوان

فرشای نوم رو پاره و داغون آوردن🤦

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 58 پست
سمت غرب تهران

دختر خب اسمش چی بود!منم غربم تهرانسرم ۲هفته پیش دادیم شستن

قالیشویی رفیعی میلاد بار اول بود دادیم اینجا عین گل شستن متری ۱۰تومن ۳۰تومنم ایاب و ذهاب اونقدرم خوش برخوردن ک نگو حتی میتونی موقع شستن بری فرشات ببینی یا برات فیلم هم میگیرن بینهایت خوش برخورد و انسان بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخدا من خیلی ها رو دیدم بعد کلی دوندگی اتحادیه پشت همکارش ک خالی نمیکن میگه فرشت مشکل داشته بما چه😭 ...

اگه مشکل داشته باشه نمیبرن فرشو

بره بهش بگه اگه مسئولیت کارتو قبول نکنی یه کلیپ درست میکنم میفرستم برای فامیلمون تو خیرگذاریه حیثیتتو ببره

اگه مشکل داشته باشه نمیبرن فرشو بره بهش بگه اگه مسئولیت کارتو قبول نکنی یه کلیپ درست میکنم میفرستم ...

اینجا جاش نیست بگم

ولی اونا پشتشون گرم تر از این حرفاس من خدا شاهده قالیشویی میشناسم ۴ ۵ تا وکیل داره گردن کلفت گند میزنن تو فرش همه شکایت کنی بلایی سرت میارن بری بگی غلط کردم ممنونم ک فرشم داغون کردین

ای خواهر اینجا نمیشه همه چیز گفت

اخه چقدر باید خرج شکایت کنم آخرشم هیچییی

تو رسید قالیشویی چی نوشته .ببین در مورد پارگی چیزی قید شده

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
بخدا الان زور داره اونقدر گرونی همه چیزت باید تمیز نگه داری ۶ماه فرش کثیف نمیشه اخ😅😅

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

کرم باشه روشن  زود کثیف میشه

من که سورمه ایی مسی اصلا معلوم نیس دوساله ندادم

اماخودم میدونم پسرم چقدر ماست وبستنی اون لاهاش ریخته    

من میخوام عوضشون کنم 

ماهم عید دادیم مثلا معتبرم بود چندماه بعدش فرشارو جابجا میکردم‌دیدم‌ از بغل نخ اویزونه گرفتم دیدم دوخته شده اصلااااا نفهمیده بودیم جوری تمیز دوخته بودن هرچی تماس گرفتم گفتم گردن نگرفتن 

2706