2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا ازشون نگذره اگرم هست

اخه من یکیو دوست داشتم یک سال اونم داشت ولی یهو با یه دختری آشنا شد دیگه منو نخواست اونو انتخاب کرد بعد میگن دعای جدایی براتون گرفته چون واقعا از هم جدا نمیشدیم نمیدونم چیشد یهو 

2720
اخه من یکیو دوست داشتم یک سال اونم داشت ولی یهو با یه دختری آشنا شد دیگه منو نخواست اونو انتخاب کرد ...

چی بگم، طلسم و جادو هست  

کسی خبر داشته شما دوتا باهمید؟ 

حالا ک رفته عزیزم 

امیدوارم یکی بهتر برات پیش بیاد 

ناراحت نباش گلم 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
چی بگم، طلسم و جادو هست   کسی خبر داشته شما دوتا باهمید؟  حالا ک رفته عزیزم  ام ...

اره خودش گفته بوده به دختره

من واقعا افسرده شدم چون جوری شد که پسر خطش عوض کرد منو کلا گذاشته کنار 

اره خودش گفته بوده به دختره من واقعا افسرده شدم چون جوری شد که پسر خطش عوض کرد منو کلا گذاشته کنار ...

عزیزم 

چند وقت باهم بودید؟ 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2714

به نظرم این چیزا هست چون برادرشوهرم چن سال پیش یهو از نامزدش جدا شد،هنوزم عاشق همن طفلکا ولی نمیدونم چرا اینطور جدا از هم افتادن،به طرز عجیبی از هم جدا افتادن و با اینکه میخوان هم کارشون درست نمیشه

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊
یک سال و نیم عزیزم

خوشکلم سعی کن فراموشش کنی اگرم بخاطر طلسم و دعا رفته وقتش بگذره اونم حالیش میشه چی شده 

اون الان رفته و خوشه 

تو هم کم کم فراموشش کن و ادامه زندگی 

پسر زیاده خوبشو پیدا کن 

حتی برگرده هم بدرد نمیخوره 

یه مدت دپرسی و فکر می‌کنی دنیا تموم شده 

ولی نه 

بعد یه مدت یادت می‌ره چی شد 

هرکاری ک خوشحالت می‌کنه برو انجام بده 

سایت 

چت روم 

اینستا 

هرچی 

کم کم فراموشش کن کسی ک اینجور بره حیفه آدم بخواد افسرده بشه 

انرژیتو نگه دار برات خودت نه اون خائن

به نظرم این چیزا هست چون برادرشوهرم چن سال پیش یهو از نامزدش جدا شد،هنوزم عاشق همن طفلکا ولی نمیدونم ...

ولی اون دیگه اصلا منو نمیخواست اصلا میگفت الان انگار مثه خواهرمی هیچ حسی بهت ندارم 

هر چیزی رو ب طلسم و جادو ربط ندین تو رو خدا هس ولی دلیل نمیشه بیشعوری و نامردی همه آدم رو ب دعا و طلسم ربط داد شاید دلشو زدی یا دیگه نخواستت عزیزم دنبال این چیزا رو نگیر ک اگه بیفتی تو طلسم و جادو از خدا دور میشی و شاید اصلا بودن با این آقا ب صلاحت نیس

هر چیزی رو ب طلسم و جادو ربط ندین تو رو خدا هس ولی دلیل نمیشه بیشعوری و نامردی همه آدم رو ب دعا و طل ...

نمیدونم واقعا امیدوارم اونم یه روز بفهمه چیکار کرده چون من خیلی خورد شدم