2737
2734
من هم ظهر خیلی خوابیدم .  هم یه کم نگرانی دارم . چون درگیر تغییر رشته ام تو کارشناسی .  ...

ایشالله نگرانیت هم رفع میشه بگیر بخواب تا صبا زود بیدار بشی بتونی با مشورت دیگران یه تصمیم درست بگیری 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
ایشالله نگرانیت هم رفع میشه بگیر بخواب تا صبا زود بیدار بشی بتونی با مشورت دیگران یه تصمیم درست بگیر ...

دیگه کم کم دارم به خواب خرگوشی میرم🥰

انشاالله بشه یه تصمیم خوب و عاقلانه بگیرم 

شما هم تو دلتون یه دعای ریزی برام بکنید ممنون میشم 😘♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیگه کم کم دارم به خواب خرگوشی میرم🥰 انشاالله بشه یه تصمیم خوب و عاقلانه بگیرم  شما هم تو دل ...

چشم حتما ایشالله هرچی به خیرته خدا سر راهت بزاره و هیچ وقت تو دوراهی گیر نکنی 🌹🌹🌹

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
از درد پریود خوابم نمیبره مامانم داشت کمرمو ماساژ میداد💔💔

اخیییی 

قرصی که من میخورم هیوسین هست + یه مسکن مثل ژلوفن یا.. 

+ کیسه آب گرم + چایی نبات   

معجزه میکنه

2738
اخیییی  قرصی که من میخورم هیوسین هست + یه مسکن مثل ژلوفن یا..  + کیسه آب گرم + چایی نبات ...

ببین همه اینارو میخورم ولی خب از بعد ازدواج پریود های خیلی بد داشتم  یه جراحی باید انجام بدم جوری ساعت ۱۰ همسرم منو گذاشت خونه مامانم گفت من نمیتونم ناز بکشم😂

از خوش شانسی های زندگی اینه آدم قهوه بخوره خوابش نبره😁 من قهوه میخورم در جا می‌خوابم .

واقعا من میخورم که نخوابم اتفاقا😅😅

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود