2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی همیشه یبوست داره طرف که سیلاکس مصرف میکنه؟

نه من شقاق دارم یعنی مقعدم زخم الان زخمش بار شده حتی معذرت میخوام با دفع ساده هم درد دارم گفتم یه مدت هرروز این قرص بخورم تا زخمش بدتر نشه 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2728
ببین از من می‌شنوی نخور که داغونت می‌کنه روده رو تنبل می‌کنه یعنی مجبوری همش بخوری فقط در مواقع خیلی ...

خودمم ار همین میترسم ولی شقاق بیچارم کرده حتی اگر یبوست هم نباشم با دفع معمولی هم درد دارم میترسم به عمل برسه من تحمل عمل ندارم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738
هرروز صبح انجیر برگه استفاده کن غذاهای روان وابکی استفاده کن،اب زیاد بخور

ابو میخورم ولی انجیر امتحان نکردم 

[QUOTE=212591010]نه من شقاق دارم یعنی مقعدم زخم الان زخمش بار شده حتی معذرت میخوام با دفع ساده هم درد دارم گفتم یه مد ...[/QUOTEروغن بنفشه بزنید هر دفعه که دستشویی میری خاکشیر با آب جوش و نبات بخور عالیه عالی ولی قرص سیلاکس  

مطمئنا هر دارویی اگر زیاد مصرف بشه اثر دهیش رو از دست میده و بدن مقاوم میشه

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
[QUOTE=212591010]نه من شقاق دارم یعنی مقعدم زخم الان زخمش بار شده حتی معذرت میخوام با دفع ساده هم در ...

باشه عزیزم اینارو امتحان میکنم 

2706