2410
2553
عنوان

توش موندم پیام بهش بدم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 90 پست

نمیدونم من خیلی بد بینم یا نه واقعیت اینه 

هر وقت یه اقایی میاد توی جمع خانمها از این مدل حرفا میزنه همش فک میکنم اومده مخ زنی😅 اخه نیست که ما خانمها اگه بخواییم درد و دلم بکنیم پیش خانوما حرف میزنیم و تا جاییم که دیدم برادرام شوهرم همه وقتی با خانمشون به مشکل بخورن نهایتش اینه که پیش برادر خودشون حرف بزنن برام قابل باور نیست که ی اقایی بدون سوء نیت بیاد و تاپیک بزنه و با خانمها صلاح و مشورت کنه😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ولش کن لیاقتتو نداره اصلا به دردت نمیخوره همچین آدمی برو دنبال یکی که مثل خودت باشه

من مهرطلب و‌ آرومم ، اما اون خودشیفته و مغرور ...

کاش آدم هایی ک هم فرکانس هم بودند رو خدای بزرگ سر راه هم قرار می‌داد و قسمت هم میکرد ... بازم کرمش رو شکر

نمیدونم من خیلی بد بینم یا نه واقعیت اینه  هر وقت یه اقایی میاد توی جمع خانمها از این مدل حرفا ...

من برادر اتفاقا دارم مشورت هم میگیرم ازشون ، ولی خب خواهری ندارم ، مادرم هم که ناراحتی من رو نمیتونه ببینه بهش نگم بهتره ، بابت همین کسی رو ندارم و قصد و نیت بد خداگواهه نداشتم و ندارم اصلا و صرفا جهت اینکه کمک از شما خواهران بگیرم و راهنمایم کنید مطرح کردم و بابت همین پوزش می‌طلبم مخصوصا از شما اگر باعث ناراحتیتون شده

2720

این خصوصیات رفتاری و احساسی ک میگید منم دارم البته تو روابط با پسرا،ک دلیلش شکستیه ک قبلا خوردم حس میکنم این آقا هم یهو مثل قبلی میزنه زیر همه چی ،بیشتر از دوازده ساله میگذره اما آسیب روحیم خوب نشده و نمیتونم ب کسی اعتماد کنم متاسفانه

برادر من قبلا هم تاپیکتونو خوندم ولی نظر ندادم

ایشون ظاهرا دلش باشما نیست بیخودی خودخو اذیت نکن

ضمنا دخترا نسبت به کسی که زیاد براشون مایه بزاره و بدونن هرکار کنن بازم طرف هست؛سرد میشن به قولی خوشی میزنه زیر دلشون.

شمام خودتو بیشتر سبک نکن برای اخرین بار پیام بده و بگو میخام که باهم ادامه بدیم اگر تو واقعا دوسداری اگر مایل باشه خودش میاد سمتتون در غیر اینصورت نتیجه ای نخواهد داشت.

در من  چیز هایی از بین رفتند که گمان میکردم تا ابد ماندگارند... (این کاربری واگذار شده نپرسید )
من برادر اتفاقا دارم مشورت هم میگیرم ازشون ، ولی خب خواهری ندارم ، مادرم هم که ناراحتی من رو نمیتونه ...

نه خواهش میکنم ناراحت که نشدم فقط مشکوک شدم که اونم چون قسم خوردین خیالم راحت شد من دیگه برم بکپم که صب بچه هام بیدار میشن میبنن مامانشون داشته تو نت مردمو نصییحت میکرده و حالا خودش خوابه و ما گشنه و بی صبونه😅 شب بر شما و همه افراد حاضر در تاپیک خوش

2714
برادر من قبلا هم تاپیکتونو خوندم ولی نظر ندادم ایشون ظاهرا دلش باشما نیست بیخودی خودخو اذیت نکن ضم ...

زیر نظر روانشناس قرارش دادم ، گفت یه سری اختلال هات رو ازش تونستم متوجه بشم ، و بزارید به حالت ثبات برسونمش اونوقت تصمیم گیری میکنیم و الان نگران موضوعی نباشید

نه خواهش میکنم ناراحت که نشدم فقط مشکوک شدم که اونم چون قسم خوردین خیالم راحت شد من دیگه برم بکپم که ...

زنده باد ، شب خوبی داشته باشید خداقوت ممنونم بابت همدردیتون

خخودمو گفتم تو هر رابطه ی ک بعد اون شکست میگیرم

آها بله ، باید تا مهارت های زندگی و روانشناس و ارتباط موثر با طرف مقابل رو فرا نگرفتیم و واقعا از ته دل اطمینان خاطر پیدا نکردیم ، وارد رابطه نباید شد

آها بله ، باید تا مهارت های زندگی و روانشناس و ارتباط موثر با طرف مقابل رو فرا نگرفتیم و واقعا از ته ...

بنظر من خوب فکر کن اگه واقعا دوسش داری همه تلاشتو بکن براش  اگه نتیجه هم نگیری ولی حالت خوبه ک کم نداشتی،زیاد هم این موضوع روانشناسو هی بهش یادآوری نکن 

بنظر من خوب فکر کن اگه واقعا دوسش داری همه تلاشتو بکن براش  اگه نتیجه هم نگیری ولی حالت خوبه ک ...

بله درسته ، من نون وجدان و قلبم رو میخورم که اعتماد و اطمینان خاطر نسبت بهشون دارم ک چیزی کم تا الآنم نزاشتم

2706