2733
2739
عنوان

توش موندم پیام بهش بدم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 90 پست

از من به شما نصیحت اگر نظر دکتر اینه که این ادم دو قطبیه تو زندگی خیلی مشکلات باهاش خواهی داشت ..چون تو زندگی رفته رفته این حرکاتش شدت پیدا میکنه ..و حتی امکان داره فرزندی هم که میاری دچار بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد چی من؟ اگه  در مورد من هست همینجا بپرسین مشکلی ندارم...

نه بابت تاپیک قبلیتون ک‌ ریپلی زدم ، قصد مزاحمت خداشاهده نداشتم و ندارم منظور بد برداشت نکنید

2731
از من به شما نصیحت اگر نظر دکتر اینه که این ادم دو قطبیه تو زندگی خیلی مشکلات باهاش خواهی داشت ..چون ...

اونوقت اسی رو ول میکنه وسط زندگیش و میره...

از من به شما نصیحت اگر نظر دکتر اینه که این ادم دو قطبیه تو زندگی خیلی مشکلات باهاش خواهی داشت ..چون ...

امیدوارم زیر نظر روانشناس و روانپزشک بتونم به نتیجه دلخواه برسم و درستش کنم ، دعا کنید لطفاً

2738
اونوقت اسی رو ول میکنه وسط زندگیش و میره...

بابا یکی از اطرافیان ما به خاطر همین موضوع زنش رو طلاق داد

چند سال اسیر بود ..دیگه برید بدبخت از دست رفتارای زنه 

گفت تا بچه ندارم طلاق بگیرم که پس فردا بچم تباه نشه 

با روانشناسم صحبت کرده بود ..گفته بود اگر بچه دار بشی بچه از مادر میگیره 

نه منطورم این بود پول بدید بیرون واستون هکش کنن نه بابا داداش چه مزاحمتی من خواستم کمکتون کنم ..

شما کسی رو میشناسید معرفی کنید که واقعی باشه ن اینکه کلاهبردار و اینا ، چون سواستفاده گر بسیار شده توی تلگرام و اینستا مخصوصا و هر کسی بازار و دکون گذاشته برای خودش

شما کسی رو میشناسید معرفی کنید که واقعی باشه ن اینکه کلاهبردار و اینا ، چون سواستفاده گر بسیار شده ت ...

نه والا....

ولی بهتون میگم که اگه دوست داشتین این شکتون رو از بین ببرین این کارو بکنین ولی نفهنه چون اعتمادشو نسبت بهتون از دست میده..

بابا یکی از اطرافیان ما به خاطر همین موضوع زنش رو طلاق داد چند سال اسیر بود ..دیگه برید بدبخت از دس ...

بله درسته خیلی سخت و‌ دشوارهه ، اما خب اگر میدونست ک تمامی زحماتی ک میکشم واسه حال خوب خودشه و شخصیت خودش ، هر کسی بود بابت پیگیری های خودم و هزینه هایی که دارم میکنم قدردان بود و به چشمش میومد و‌ حرمت نگه می‌داشت ، نه اینکه تا خود صبح آنلاین پای موبایل

2706