2726
عنوان

توش موندم پیام بهش بدم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 90 پست
مطمئنی مریضی دوقطبی داره؟؟

رفتارهای تکانشی هست. یه مدت خوبه یه مدت بد ، یک روز خوبه یه روز بد ، یهو همه چیز اوکیه ، یهو چند لحظه بعدش می‌ریزه ب جنگ و دعوا و حتی فحاشی ولی من سکوت اختیار میکنم و نازک‌تر از گل بهش چیزی نمیگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگیم؟ رفته دیگه. ما هم که نمیشناسیمش. بعضیا خوششون میاد یکی بهشون گیر بده ولشون نکنه. بعضیام از سماجت خیلی بدشون میاد، بدتر لج‌ میکنن.

راستی اگه قصد بدی ندارین، تو امضاتون بنویسید که مرد هستین.

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
گفتید که ثبات اخلاقی ندارن! ممکنه این رفتارم برای همین باشه و بعد دوباره پشیمون بشن ، احتمالش زیاده ...

امیدوارم ولی خب جلسات رو مکرر پیگیری می‌کنیم ، اما الان در این گیر کردم که آیا بنظر شما بهش الان پیام بدم؟ 

روانشناس ک می‌گفت میخوای پیام بده ( بعد از ۲۰ روز و گذشته ) ، یه پیام و تماسی هم نگرفته و من فضای استراحت دادم اما اون برا خودش بریده و دوخته که تمام شده

2728

چقدر دوسش داری آفرین بهت چندمین تاپیکیه ازتون میبینم خدا وقتی درد داده درمونم میده نگران نباش.....

فک میکردم فقط زن میتونه وقتی یکی رو دوست داشته باشه زیاد بهش فک کنه...

انشالله خدا دلشو نرم کنه و بهم برسین ...

حالا من چی یه ماهه وسط خوشیمون رفت حتی نگفت داره میره و دارم از دلتنگی میمرم و  انتطار پدرمو در اورده نمیدونمم.. کاش همیشه دونفر عاشق هم بودن 

کاش هیچ دوستت دارمی دروع نبود

و انسان نمیتونست دروغ بگه...

چقدر دوسش داری آفرین بهت چندمین تاپیکیه ازتون میبینم خدا وقتی درد داده درمونم میده نگران نباش..... ...

ممنون از دعای خیر و خوبتون ، برام دعا کنید ، امیدوارم شما هم به مراد دلتون برسید 

ممنون از دعای خیر و خوبتون ، برام دعا کنید ، امیدوارم شما هم به مراد دلتون برسید 

ممنونم انشالله خدا طوری دلتونو شاد کنه که از ذوق چشاتون اشکی شه ...

عاشقشی؟

حالا من چی یه ماهه وسط خوشیمون رفت حتی نگفت داره میره و دارم از دلتنگی میمرم و  انتطار پدرمو در ...

و ای کاش همه چیز این دنیا سر جای خودش بود ، و آدمایی ک قسمت هم نیستند رو خدا سر راه هم قرار نده ک زجر نکشند و بدون آگاهی فردی و مهارت وارد رابطه خودمون نشیم

ممنونم انشالله خدا طوری دلتونو شاد کنه که از ذوق چشاتون اشکی شه ... عاشقشی؟

بله دلبسته ام و دوستش دارم ، ولی کیه ک قدر بدونه 

الآنم ک واتس اپ آنلاین هست یکساعته 

امیدوارم ولی خب جلسات رو مکرر پیگیری می‌کنیم ، اما الان در این گیر کردم که آیا بنظر شما بهش الان پیا ...

به نظرم با این اختلالی که حالا اسمشو بیماری نمیزاریم دارن به صورت روانی،شما بهشون پیام بدید انگیزه بدید بگید که کنارشید یه مدت صبر کنید دوباره اگه واقعا واکنش همون بود یه فکر اساسی تر کنید

کجا به رتبه کردار میرسد گفتار💭
و ای کاش همه چیز این دنیا سر جای خودش بود ، و آدمایی ک قسمت هم نیستند رو خدا سر راه هم قرار نده ک زج ...

کاش دنیا مث خیال و رویا و اعتمادی که به فرد مقابل داشتیم همونقدر عاشقانه بود......کاش هیچ آدمی دروغین نبود...

اونوقت دنیا بهشت میشد...

بله دلبسته ام و دوستش دارم ، ولی کیه ک قدر بدونه  الآنم ک واتس اپ آنلاین هست یکساعته

یه چی بگم...

شاید زیر سرش بلند شده نمیخوام ناراحتت کنم..ولی آخه آدم یهو بگه نمیخوام شاید فرد جدیدی وارد زندگیش شده... چند سالیه باهمین؟چرا نرفتی خواستگاری؟

2706