2726
عنوان

حالم بده لطفا بیاین

461 بازدید | 66 پست

بچه ها نمیدونم از کجا بگم از کجا شروع کنم شوهرم بهم گفت باید بری خونتون طلاق بگیری وگرنه کاری میکنم که خودت بری میرم دیگ نمیام خونه هر کاری بگی میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا گناه شما چیه این وسط😑بگو اگه واسه یه دعوا ناموسی داری با زنت که ناموست این کار و میکنی و میخوای طلاق بدی بی ناموس دو عالمی. بگو غیرت داری برو خودت مشکل تو درست کن از زن و بچت اهرم درست نکن واسه اذیت کردن یکی دیگه

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

ببین حتی اگه خواهرت ازدواج هم نکنه با خواستگارش شوهرت خیلی بده.اگه خانوادت حمایتت میکنن برو پیش خانوادت 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
ببین حتی اگه خواهرت ازدواج هم نکنه با خواستگارش شوهرت خیلی بده.اگه خانوادت حمایتت میکنن برو پیش خانو ...

پدرم فوت کرده. ولی من دیگ تحمل نمیکنم 7ساله دارم تحملش میکنم با خوب و بدش ساختم ولی دیگ تموم شد

به هیچ وجه از خونت نرو.بگو زندگی دیگران بمن مربوط نیست حتی اگه خواهرم باشه.

اصلا اصلا نرو.

خیلی اذیت میکنه بگو اول مهریمو با حق و حقوق بچمو بده بعدم خودت بذار برو.من از اینجا تکون نمیخورم

زندگی چون قفسی است ، قفسی تنگ ، پر از تنهایی💔💔💔 بنظر مسخره میاد😔ولی برای خوش اخلاق شدن شوهرم با من برام دعا کنید.حتی یه صلوات ❤️خیلی شاد و پرانرژی بودم ولی تنهایی و غربت ، رفتارای شوهرم ، تبدیلم کرده به یه آدم افسرده و پرخاشگر...حتی حوصله خودمم ندارم💔خیلی تنهام.خیلی...دلم برای خونه بابا،برای دستپخت مامان...برای شوخی و خنده ی خواهر وبرادرام تنگ شده...💔ممنون از همه عزیزانی که برام دعا میکنید.زندگیتون سرشار از عشق و برکت عزیزانم🌹انرژی های مثبتتون و تو زندگیم حس میکنم❤️
به هیچ وجه از خونت نرو.بگو زندگی دیگران بمن مربوط نیست حتی اگه خواهرم باشه. اصلا اصلا نرو. خیلی اذ ...

اینجوری غرورم له میشه. رفته به دوستش پیام داده به مرگ پسرم بر پدر و مادرش لعت اگ طلاقش ندم. وقتی کسی از دعوای ما باخبر نیست چرا باید دوستش بدونه

2706