2703
2553
عنوان

شوهرم خگ بازی درمیاره

298 بازدید | 20 پست

من درمرزسکته میرم ازبس خنگه.حاضرم خودم بکشم ازدستش.بچه تمام کاراش ازاون یادمیگیره ماداریم یخ میکنیم توخونه ازبس سرده شب بدون پیراهن میخابه بچه هم بیدارشدم دیدم بلوزش کنده تواین سرماخابیده قبلش حموم برده بودمش میگم بچه سرمابخوره مابدبختیم توچراانقده خنگی من داره دق میده باکاراش.ینی کسی مس خودش ندیدم.

توکل برخدا❤️توسل برامام رضا❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چ ربطی ب خنگ بودن داره؟گرماییه خب بنده خدا!چقد بد حرف میزنی درموردش

خواهرخونه مایخچاله .فک کن سرده سرده.ادم ذات الریع میکنه نمیدونم چرااینجوره ربطی ب گرماییه نداره.شش تاپتوبرمیداره بعدش.بچه هم ازخودش تقلیدمیکنه

2714
نصف شب قلبم همه دردگرفته ازدستش .بچه رومیخادسرمابده اسیری رومن بکشم خودش ک بیخیال دنیاس

معلومه از حرفات ادم بی خیالیه...اشکالی نداره تو تن بچه ک الان خوابه لباس بپوش ببرش پیش خودت زیر پتو

ای جانم،چقدر شرایط سختی داری.خدا بهت صبر بده.

کلاخیلی جاهاادم دق میده خیلی خیلی خنگ میزنه من سرساپ گرفتم ازبس یچیزصدباربهش گفتم

معلومه از حرفات ادم بی خیالیه...اشکالی نداره تو تن بچه ک الان خوابه لباس بپوش ببرش پیش خودت زیر پتو

نمیزاره اونم میگه نه نه نمیخام.بچه هم مس پدرشه دیگ😅ینی بخدانصف شب ازحرص زیادقلبم دردگرفته .اگرازکاراش بگم ی کتاب میشه 

نمیزاره اونم میگه نه نه نمیخام.بچه هم مس پدرشه دیگ😅ینی بخدانصف شب ازحرص زیادقلبم دردگرفته .اگرازکار ...

وای😂دیگ ب نظرم توام خودتو بزن بیخیالی چ میشه کرد😐😐یا ب شوهرت بگو خودش لباس بچه رو تنش کنه خونتون گرم نمی‌افته همه جاش؟ 

بزن وسط پاهاش خودتو راحت کن

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706