2137
2106

بزار

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

گذاشتی لایک کن

خدایا شکرت که دعاهامو قبول کردی ویه پسر ناز شیطون رو بهم هدیه دادی ای خدا اینسریم دعاهامو قبول کن که من جز تو امیدی ندارم یه دختر چشم خوشگل صحیح و سالم بهم عطا کن که خوشبختیم کامل بشه مامانای نی نی سایتی برا حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم منم براتون دعا میکنم🙏🙏
2165
2183

بروزرسانیم سوخت

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨
تا نری حموم و رنگ اضافه نریزه مشخص نمیشه بعدم میکرو وقتی بری ترمیم درست میسه

عزیزم الان وزنتون چنده؟

من در آستانه ۴۰ سالگی هستم❤ یادم باشه: هر وقت گشنه شدم، غذای سالم بخورم❤ ورزش روزانه داشته باشم❤مهربان باشم❤ شیک بپوشم❤ادای شاد بودن دربیارم و لبخند بزنم❤به خودم امیدوار باشم و اعتماد بنفس بالا داشته باشم❤ازم بپرسید اصلا تلاش میکنی؟ 
2191