2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

زیادی چاق شدی؟

شاید این در طبیعت بشر باشد که هرگاه کسی از روی فروتنی واقعی، یا از روی ضعف و یا از بی اعتنایی هر چیزی‌را تحمل کند، ما میل داریم همه چیز را بر او تحمیل کنیم
الکی واای گین اپ خوردی؟

آره یه دوره خوردم خیلی خوب شدم طمع کردم دو دوره ش کردم الان افتضاح شدم حوصله رژیم و ورزش هم ندارم

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
آره یه دوره خوردم خیلی خوب شدم طمع کردم دو دوره ش کردم الان افتضاح شدم حوصله رژیم و ورزش هم ندارم

ای وای صورتت ناجور نشده من صورنم خیلی پف کرده ابروم رفته من یه دوره خوردم حالا هیکلم عالی شده میترسم قط کنم هیکلم باز لاغر شه ولی صورتم خبلی پفه زایس

2714
ای وای صورتت ناجور نشده من صورنم خیلی پف کرده ابروم رفته من یه دوره خوردم حالا هیکلم عالی شده میترسم ...

نه زیاد صورتم تغییر نکرد بدنم خیلی چاق شده لباسام اندازم نیست

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
ارههه

چند کیلو بودی تو لاغریت؟ الان چندی

شاید این در طبیعت بشر باشد که هرگاه کسی از روی فروتنی واقعی، یا از روی ضعف و یا از بی اعتنایی هر چیزی‌را تحمل کند، ما میل داریم همه چیز را بر او تحمیل کنیم
ای وای صورتت ناجور نشده من صورنم خیلی پف کرده ابروم رفته من یه دوره خوردم حالا هیکلم عالی شده میترسم ...

خو وقتی هیکلت خوب شده قطع کن دیگه، بخوری که باز وزن اضافه میکنی

2706