2137
2106

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

زیادی چاق شدی؟

شاید این در طبیعت بشر باشد که هرگاه کسی از روی فروتنی واقعی، یا از روی ضعف و یا از بی اعتنایی هر چیزی‌را تحمل کند، ما میل داریم همه چیز را بر او تحمیل کنیم
2166
الکی واای گین اپ خوردی؟

آره یه دوره خوردم خیلی خوب شدم طمع کردم دو دوره ش کردم الان افتضاح شدم حوصله رژیم و ورزش هم ندارم

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
آره یه دوره خوردم خیلی خوب شدم طمع کردم دو دوره ش کردم الان افتضاح شدم حوصله رژیم و ورزش هم ندارم

ای وای صورتت ناجور نشده من صورنم خیلی پف کرده ابروم رفته من یه دوره خوردم حالا هیکلم عالی شده میترسم قط کنم هیکلم باز لاغر شه ولی صورتم خبلی پفه زایس

ای وای صورتت ناجور نشده من صورنم خیلی پف کرده ابروم رفته من یه دوره خوردم حالا هیکلم عالی شده میترسم ...

نه زیاد صورتم تغییر نکرد بدنم خیلی چاق شده لباسام اندازم نیست

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2165
ارههه

چند کیلو بودی تو لاغریت؟ الان چندی

شاید این در طبیعت بشر باشد که هرگاه کسی از روی فروتنی واقعی، یا از روی ضعف و یا از بی اعتنایی هر چیزی‌را تحمل کند، ما میل داریم همه چیز را بر او تحمیل کنیم
ای وای صورتت ناجور نشده من صورنم خیلی پف کرده ابروم رفته من یه دوره خوردم حالا هیکلم عالی شده میترسم ...

خو وقتی هیکلت خوب شده قطع کن دیگه، بخوری که باز وزن اضافه میکنی

2183
۵۰بودم الان ۶۲

چه خوب منم ۴۹ بودم با کالری شماری تو کمتر از دو هفته شدم ۵۱ برسم ۵۶ تمومه تثبیت میکنم