2737
2734
عنوان

همونم که خواهرشوهرام من وزدن تاپیک من قفل شده چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 52594 بازدید | 508 پست
شوهر اگه شوهر باشه جوری برخورد می‌کنه که نه خواهر جرات کنه بریزه سر عروس و کتکش بزنه و نه عروس جرات ...

کارخوبی کرده اصلا خودم درخواست کردم باهام رابطه برقرارکنه .😊😊😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال گلم دیگه به این چیزا فکر نکن

ن خدایی تازه فهمیدم باید حرفاشون وتایید کرد اینجوری هم خودم میخندم هم اونا بیشترحرص میخوره اشتباه میکردم ازخودم دفاع میکردم 

2728
کارخوبی کرده اصلا خودم درخواست کردم باهام رابطه برقرارکنه .😊😊😊😊😊

تاپیک می‌زاری ظرفیت اینم داشته باش که نظر مخالف بگیری ، وگرنه بجای اینکه بنویسی کتک خوردم ، جاش بزن بیاین منو تایید کنین 

وقتی خودت شیش سال دوست بودی جای تعجب داره که بگی امارتو دارم که با فلانی بودی😎 عجب آدمایی پیدا میشن

تویی که رفتی رومنبر دلم‌میخواد این اتفاق برات بیفته دونفر کتکت بزنن و بعد تو ازاینکه کتک خوردی و نتو ...

ن عزیزم مگه من مثل توام؟ 

من بلدم از زبانم کجا و چطور استفاده کنم و خودم و طرف مقابلمو تو شرایطی قرار نمیدم ک کتک کاری بشه و هیچوقتم اگ بحثی باشه نمیام راز طرف مقابلمو برملا کنم اون هم جلوی خونوادش چون این نهایت پست بودنه!!

اگر هم ببینم طرف مقابلم رو یه موضوعی حساسه هیچوقت ب زبون نمیارم تا درگیری پیش نیاد یه درصد احتمال بدیم پیش بیاد هم خودم حلش میکنم ن اینکه کسی دیگه رو وردارم بیارم وارد ماجرا کنم

کسی هم ک مورد اهانت قرار میگیره معمولا شروع کننده ی دعوای فیزیکیه اونی نیست ک شروع کننده ی دعوای لفظیه!! پس من هیچوقت طرف مقابلمو ب جایی نمیرسونم ک از فرط ناراحتی کنترل خودشو از دست بده و حمله ور بشه! 

این نشون میده مشکل از خودته، البته خودت قبلا گفتی مطلقه ای و الان میزنی زیرش میگی من کی گفتم!!!

پس مشخصه دروغگویی و مطمئنا خیلی از حرفایی ک ب نفع خودت زدی کاملا برعکسه!

چون اگ تو همه حرفایی ک راجع ب خواهرشوهرت زدی درسته و بقول خودت امارشو داری

پس حتما اونم امارتو داره که بهت میگه مشکل اخلاقی داری دیگه گلم! 

طبق حرفایی هم ک خودت زدی عاشق کسی شدی ک بهت تجاوز کرده و ازت فیلم گرفته! 

خو ببین واقعا از بیخ و بن مشکل داری حالا هی ماله بکش

2738
تاپیک می‌زاری ظرفیت اینم داشته باش که نظر مخالف بگیری ، وگرنه بجای اینکه بنویسی کتک خوردم ، جاش بزن ...

اره امارشودارم عجب دختربی ادبیه دوست پسرداره .ولی من کارخوبی کردم باسوهرم ۶سال دوست بودم افرین به من .😊

ن عزیزم مگه من مثل توام؟  من بلدم از زبانم کجا و چطور استفاده کنم و خودم و طرف مقابلمو تو ش ...

دمم گرم خوب کاری کردم کتکش دادم ازاین به بعدبیشتراینکارومیکنم .بایدبیشترنقشه بکشم‌کتک بخورن اونام .انقد دلم خنک شد کتک خورد .لذت بردم .حیف شد توخواهرشوهرم نیستی وگرنه توروهم کتک میدادم 😊😊😊 خب حالا حرفت چیه .مفتش خانم ۰🤣🤣

ن عزیزم مگه من مثل توام؟  من بلدم از زبانم کجا و چطور استفاده کنم و خودم و طرف مقابلمو تو ش ...

عاشقشم اصلا خودم گفتم باهام رابطه برقرارکنه دوست داشتم بدن خودمه اختیارش و دارم چقدر تو مفتشی 🤣🤣🤣دستش درد نکنه  این کاروباهام کردی قربون شوهرم برم من 🤣🤣🤣

اینم بدون تونمیتونی که مثل من باشی چون من مثل تو مفتش و بی وجدان نیستم و ازسرعقده های وجودم قضاوت نمیکنم

اگر توجایی پیداکردی که من نوشتم مطلقه هستم کلا حق باتو وگرنه خیلی بی شخصیتی تو 🤣🤣اخه چقدرادم دروغگو 

من نیازی به ماله کشیدن ندارم .من عاشق شوهرم هستم .شوهرمن ازرو هوس بامن‌کاری نکرد و مردونه پاکارش وایستاد چون عاشقم بود .اما تو مطمئنن زندگیت شخصیت پراز عقدس پرازحقارته که تااین حد حسادت داری مطمئنن شوهرت ادم حسابت نمیکنه و حسادت داری میترکی که شوهرمن خواهرشوهرم وبخاطر من زده ...لطفا حسودنباش🤣🤣