2733
2734
عنوان

همونم که خواهرشوهرام من وزدن تاپیک من قفل شده چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 52594 بازدید | 508 پست
نگفتم حسودبهت گفتم عقده ای .عقده ای خیلی ازحسودبدتره🤣🤣🤣 دلم خواست اینجوری ازدواج کنم .دنبال فضول ...

من قبل از تو بهت گفتم عقده ای معلومه حرفم آتیشت داده😂😂😂حرفم کاری کرد ک خواهر شوهرات نتونستن بکنن😂😂😂😂

نمیدونم چرا حس میکنم سرکاریه آخه مگه میشه خواهرشوهر ادم بیاد بزنه ادمو اونم دونفری اونم بدون هیچ دل ...

من نپرسیدم به شوهرم بگم یا ن چون اونموقع به سوهرم گفته بودم و شوهرم‌حرکت کرده بود میومد .فقط گفتم که میخوام بهش چیابگم که دوستان راهنماییم کردن که فلان حرف ونگی بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ دلیلی نداره که این خانم بخاد بهش توهین بشه حتی اگه ب قول شما خودشو انداخته باشه ک این کلمه خیلی ...

خانم متشخص من با استاتر بحث میکردم اصلا درست نیست ک وسط حرف دو نفر بپرید واقعا برای یک خانم متشخص خیلی زشته ونشون دهنده خیلی چیزا تو شخصیت و رفتار شماست

دوست عزیزم اول از همه مستقیم برو پزشک قانونی  این زندگی برات زندگی نمیشه اول همه چی کتک کاری م ...

من باراول سپردم به همسرم .حالا که اینکاروکردم .فکرکنم بهتره این یکبار بهش اعتمادکنم 

2738

دوستان برا ازدواجم که یه ازدواج موفق طبق معیارام داشته باشم ۴۰ نفرتون صلوات بفرستین میگن ۴۰ نفر که دعات کنن به حاجتت میرسی .هدیه به امام رضا ست ثوابش .فداتون خانومای گل ♥️♥️♥️

خدایا شکرت برا همه اون وقتایی که گمان نمیکنی و ولی میشود .امشب از ته دلم شکرتو میگم ♥️♥️♥️
خانم متشخص من با استاتر بحث میکردم اصلا درست نیست ک وسط حرف دو نفر بپرید واقعا برای یک خانم متشخص خی ...

امیدورام به ثبات اخلاقی برسی و اینقدر حرصت و سر بقیه خالی نکنی 

و خیلی دور از ادبه ک بری تاپیکی ک قبلا زده و بخشی از زندگی و مشکلش و گفته رو بخونی و بزنی تو سرش 

انسانم آرزوست 

تا نريد زير يك سقف كه معلوم نميكنه ده سال ديگه معلوم ميشه بابد خيلي با درايت رفتار كني به خودت ميايي ...

تحقیق کردیم .اصلا فامیل دورهم هستیم.خدایی همه از شوهرم تعریف کردن حتی همکارهاش

نمیدونم چرا حس میکنم سرکاریه آخه مگه میشه خواهرشوهر ادم بیاد بزنه ادمو اونم دونفری اونم بدون هیچ دل ...

وقتی توتاپیکامیگم خواهرشوهرومادرشوهربدندیدید همینه 

خواهرشوهرمن ۵سال ازدست عمه ودخترعمه هاش که مادرشوهروخواهرشوهراش بودن زجرکشید .کاری کردن بچه ش سقط بشه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

عزیزم از من اینو داشته باش هیچوقت و هیچوقت بدون شوهرت خونه هیچکدوم از اقوام شوهر حتی برای 5 دقیقه نمون اشتباه ترین کار اینه که خودتو فامیل اونا بدونی و بری خونه شون فقط با شوهرت برو بیا

تواون موقعیت من چجوری گوشی میذاشتم 

میشد عزیزم 

اگ زرنگ میشدی میتونستی...

ولی بخاطر آرامشت باهاشون قطع رابطه کن

اگرهم رفتی خونه پدرشوهرت

خودتو واسه پدرشوهر و مادرشوهرت لوس کن و بگو دلم واستون تنگ شده بود و فلان اما اون دو تا هیولا رو آدم حساب نکن و محل نده 

دختر ناز بابا تو از این جریانا عبرت بگیر تو کار بزرگترام دخالت نکن😂😂😂😂

من فقط میدونم تو یک ادم عقده ای پرازحسرتی .امیدوارم خدا اونی که باعث این همه نفرت وعقده تووجود توشده رو ازسرراهت نجات بده .جون توبیماری .

2706