2726
عنوان

همونم که خواهرشوهرام من وزدن تاپیک من قفل شده چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 52592 بازدید | 508 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخواستم نظر بدم دیدم قفله

به شوهرت سیاست یاد بده بگو جابازنکنه واسه خواهراش فردا سرهرمسعله ای شربندازن شوهرت اینطوری جاخالی میکنه بره خونه پدرش ازحقش هم دفاع کنه همین اول کاری گربه رو دم حجله بکشه ضعف نشون بده سوارش میشن (ببخشید)

حالاکه میروی همراه جاده ها برگردو پس بده تنهایی مرا
2728
واقعیت وگفتم .اما مادرشوهرم گفت دروغ میگه .منم قران اوردم گفتم قسم بخور .اونم گفتم بسه شورشو دراوردی ...

خداروشکر که باور کرد

مگه چند روزه کلش ⌛⏰ بلندشو یکم موهاتو شونه کنش 💇‍♀️ یه آبی به سر و روت بزن 🚿💅💄 انقدر غریبگی نکن تو خونه خودت 👑 اصلا بلند بلند بخند 👄 بدون اجازه هیچکی تو شهر بچرخ 👠🛍️ 👜 چون خانومی صداتو نبند 🎤🎻💃 هر حرفی داری تو جمع بزن✌️
میخواستم نظر بدم دیدم قفله به شوهرت سیاست یاد بده بگو جابازنکنه واسه خواهراش فردا سرهرمسعله ای شربن ...

چون مادرش من ودروغگوخطاب کرده نمیره میگه باید زنگ بزنه واقعیت وبازبون خودش بگه بعدشم جلو دختراش و بگیره .شوهرم گفت دفعه بعد دست بهت بزنن بیچارشون میکنم

خداروشکر شوهرت پشتت در اومد از این به بعد اصلا باهاشون رفت و آمد نکن یا فقط با شوهرت برو خونشون تنها نرو اصلا 

اگه خدا نکرده تکرار کردن به بابات حتما بگو

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
شوهزت چي كار كرد وقتي فهميد خواهراشو دعوا كرذ؟

دعواکرد کوچیکه گفت خوب کردیم زدیمش زد تودهنش.بعداون شروع کرد فحش دادن شوهرمم بیشترزدش .اما بزرگه حرف نزد اصلا کتکم‌نخورد .دلم‌میخواست اونم بزنه

چون مادرش من ودروغگوخطاب کرده نمیره میگه باید زنگ بزنه واقعیت وبازبون خودش بگه بعدشم جلو دختراش و بگ ...

نه بابا نمیزنه تو یادش بده بگو اینطوری فک میکنن ترسیدی نباید جاخالی کنی 

حالاکه میروی همراه جاده ها برگردو پس بده تنهایی مرا
2706