2726

خواستم بگم من کتک خورو بدبخت و چیزایی که گفتیدنیستم .اونادوتابودن من یکنفر زورم نمیرسید حتی اگریکنفرم بودن باززورم نمیرسید اونا ازمن‌خیلی هیکلی ترن.توروخدا کسی که ناراحته بیشترباحرفاتون ناراحتش نکنید .من نیومدم‌که بهم بگید کتک خورو بدبخت و ضعیف وهرچی .فقط خواستم بفهمم بایر چکارکنم چی به شوهرم بگم‌و نگم .وممنونم ازهمه کسایی که بدون قضاوتم راهنماییم کردن وخداروشکر تاثیرخوبیم داشت 

میشه بگید چی شد؟

البته اگه میشه و دوست و دارید جواب بدید

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوشحالم که یکم مشکلت حل شاه عاطفه جان

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

چی گفتی به همسرت؟

مگه چند روزه کلش ⌛⏰ بلندشو یکم موهاتو شونه کنش 💇‍♀️ یه آبی به سر و روت بزن 🚿💅💄 انقدر غریبگی نکن تو خونه خودت 👑 اصلا بلند بلند بخند 👄 بدون اجازه هیچکی تو شهر بچرخ 👠🛍️ 👜 چون خانومی صداتو نبند 🎤🎻💃 هر حرفی داری تو جمع بزن✌️
2706