2137
2106

پدرشوهرم بیمارستان بستری کردن...بردارشوهرم مونده پیشش..شوهرمو مادرشوهرم میان اینجا...شهرستان میشن...شوهرم اینا رفتن سرشب اوردنشون..

حالا من غذا قورمه سبزی پخت بودم قرار نبود بیان خونمون همینجوری پختم گفتم شام داشته باشم باز..حالا از شانس بد من برنجم عین خمیر شده..چیکارکنم😂😂آب وم ب باد رف..همه میدونن دوساله عروسی کردم اشپزی بلد نیسممم

الان میادیا فردا؟

زندگی بالا پایینی که میشه از کشتی بیشتره                             ی روز در به در دنبال تاکسی، ی روز سوارRover مشکی شیش دره  آسمون نیس آلوده⛅سفید مثل فالوده🍧                              لابد اون بالاها🏝🌃یکی فکر ما بوده🕋                                   مهم نی همه چی میگن🤣بگو مگه چی دیدن؟😏😒                   هرچی بده میبینن😒 ولی تهش همه میمیرن

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2166

اگه الان دارن میان باید شام خورده باشن دیگه اینقد بیفکر نیستن ساعت دوازه شام نخورده بیان اونجا تو راه غذاخوردن

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لینک اقدامی های اردیبهشت ۱۴۰۰😍😍😍میریم برا اقدام(اردیبهشت)👪من این ماه مامان میشم وبهترین کادوی تولدم رو از خدا هدیه میگیرم (خرداد)👶تولدم هم گذشت وبی بی منفی شد(تیر)😔یک مرداد هم برای بار سوم کرونا گرفتم و الان تصمیم گرفتم تا زمانی که واکسن کرونا نزدم اقدام رو کنسل کنم(مرداد)😷واکسیناسیون داره سرعت میگیره انشاءالله که نوبت من و همسرم میشه(شهریور) 💉دوز اول سینوفارم رو تزریق کردیم(۱مهر)🚫آخر مهر نوبت دوم واکسنم بود که مشکوک بودم و نزدم😓جان مادر امروز یه نفر بهم گفت خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده💔وقتشه که بیایی(۲آبان)💔امروز بی بی چکم یه هاله ضعیف انداخت خدایا واقعی باشه تا تولد همسرم سوپرایزش کنم،ساعت هشت شب بی بی چک زدم مثبت شد(۱۰آبان)😍امروز آزمایشم مثبت شد(۱۳آبان)👪 https://www.ninisite.com/discussion/topic/6147989/اقدامی-های-اردیبهشت۱۴۰۰
2165
2183

خب برنج که راحته زودی بزار دوسه لیوان ابکشی کن که خمیر نشه

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺
حالا شده الان ساعت یک شب کسی از شما انتظار پذیرایی نداره املت درست کن غذاتم بکش بگو نمیدونستم میایی ...

دوسال پیش اومدن خونمون یرنجو خام پخت بودم بهونم این بود تازه عروشم بلد نیسم..حالا چی بگم🤐🤐