2703
2553

اون موقع ۷۰ سالمه اگر زنده باشم

وقتی به این روزهام فکر میکنم چی میاد تو ذهنم؟ 

از روزهایی که تو ماه آخر بارداریم بودم. از همه جا و حیلیا کشیدم. از روزایی که شوهرم سر دعوایی که خودش درست کرده بود دو شب نیومده بود.  از روزهایی که هی افتادم و بلند شدم

برای کار خودم دست و پا زدم. برای سلامتی بچه توی شکمم دست و پا زدم... هی افتادم افتادم افتادم

ولی تلاش کردم کم نیارم

روزایی که وقت استراحتم بود ولی اندازه چند نفر کار کردم، زحمت کشیدم و تهش .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ده سال از عمرمو پای کی گذاشتم؟ 

کسیکه نمیگه دوشبه زنم چه حالیه! نمیگه اون قند داره و جوش و غصه براش سمه؟ 

کسی که همیشه ۲۴ ساعت آنلاینه حتی سر غذا ولی امشب که معلوم نیست کجاست یک ساعت و نیمه که انلاین نشده!!!! 

عمرمو برای کی گذاشتم من؟ 

چه غم انگیز😞 ک یه زن با این همه ظرافت بخاد بشکنه توی زندگیش

آره خیلی سخته

میدونی من تا پای شکستن میرم ولی نمیشکنم

بچه هام نمیذارن من بشکنم

به خاطر اونا هم که شده باید زندگی کنم

2714
آره خیلی سخته میدونی من تا پای شکستن میرم ولی نمیشکنم بچه هام نمیذارن من بشکنم به خاطر اونا هم که ...

همین مقاوت به نشکستن خودش اوجه قدرته ک شاید هزااااار تا مرد هم نداشته باشن

خدا بچه هاتو حفظ کنه برات

چند ساله هستن؟

🤍دین ینی انسانیت🤍
همین مقاوت به نشکستن خودش اوجه قدرته ک شاید هزااااار تا مرد هم نداشته باشن خدا بچه هاتو حفظ کنه برا ...

دحترم ۴ سالشه

یدونه هم که باردارم عزیزم

دعا کن برام

دلم خیلی شکسته

دحترم ۴ سالشه یدونه هم که باردارم عزیزم دعا کن برام دلم خیلی شکسته

خدانگهدارشون باشه

انشالله خدا به فکر و دلت ارامش بده و وقتی به چهل سال بعدت رسیدی ببینی دخترای گلت بهترین و بزرگترین همدم و عشقت هستن ک می ارزیده بخاطرشون با کل دنیا و مشکلاتش مقابله کنی

همین ک دختر داری بدون خدا اینده ی قشنگیو برات رقم زده🥺❤️

🤍دین ینی انسانیت🤍
خدانگهدارشون باشه انشالله خدا به فکر و دلت ارامش بده و وقتی به چهل سال بعدت رسیدی ببینی دخترای گلت ...

ممنونم عزیزم

ان شالله. امیدوارم. 

همبن الانم بچم همدممه. خدا کمکم کنه انقد اشک نریزم و بچمو غصه ندم

ممنونم عزیزم ان شالله. امیدوارم.  همبن الانم بچم همدممه. خدا کمکم کنه انقد اشک نریزم و بچمو غ ...

من نمیدونم مشکلتون چیه اما سعی کن جلوش گریه نکنی چون تمام دنیا و پناه  اون بچه تویی و وقتی ببینه تو گریه میکنی انگار دنیاشو ازش گرفتن و احساس شکست و بی پناهی میکنه

🤍دین ینی انسانیت🤍