2726
عنوان

قربون صدقه های مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 54 پست
مادرم خداروشکرهستن پدرم فوت کرده عزیزم

خدا پدرتون رو رحمت کنه و مادرتون رو هم خدا حفظ کنه.🤍

عذر میخوام عزیزم اشتباه ریپلای شد.💐

بهارااااانم؛ کوچه شکوفه بن بست بهار.                                    🍇منو انگور یاقوتی هام🍇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه بعضی مادرشوهرا یه مازوخیسم روانی دارن که فک میکنن اگه قربون صدقه برن عروس حرص میخوره. وگرنه به خ ...

مادرشوهر منم اوایل همین بود😁دید من اهمیت نمیدم گذاشت کنار.

شماهم نباید اهمیت میدادی.بیکاریا.بذار انقد قربونش بره که کف کنه 😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
مادرشوهر منم اوایل همین بود😁دید من اهمیت نمیدم گذاشت کنار. شماهم نباید اهمیت میدادی.بیکاریا.بذار ا ...

بابا من اصلا برام مهم نیست حتی خوشم هم میاد نمیدونم چرا ناراحت شده....چون به خودشون تلقین کردن که عروس بدش میاد اینجور میشه

بابا من اصلا برام مهم نیست حتی خوشم هم میاد نمیدونم چرا ناراحت شده....چون به خودشون تلقین کردن که عر ...

همیشه آدنها اون حسی که نسبت به بقیه دارن فکر میکنن بقیه هم همچین فکری ممکنه درموردشون کنن‌.مادرشوهر چون مادره حاضر نیست بچشو با عروس تقسیم کنه.واسه همین فکر میکنه عروس هم به رابطه مادروپسری حسادت خواهد کرد و یا اینکه حساب کار دستش میاد و نیفهمه نمیتونه مادروپسرو از هم دور کنه😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
همیشه آدنها اون حسی که نسبت به بقیه دارن فکر میکنن بقیه هم همچین فکری ممکنه درموردشون کنن‌.مادرشوهر ...

عزیزم با اجازه تاپیکاتونو خوندم خیلی خوشم اومد.راجع به غذا یه چیزی به ذهنم رسید .گوشت بوقلمون و میتونید جایگزین مرغ کنید.مفید گرم و بدون هورمون.

والبته مصرف تخم مرغ محلی و من بالاتر از مرغ کردم

عزیزم با اجازه تاپیکاتونو خوندم خیلی خوشم اومد.راجع به غذا یه چیزی به ذهنم رسید .گوشت بوقلمون و میتو ...

اتفاقا لطف کردی عزیزم😍من تهرانم.اصل اینایی که گفتی نمیدونم کجا هست که🤔بوقلمون هست ولی هورمونیه.به روستاهم دسترسی ندارم.

اتفاقا لطف کردی عزیزم😍من تهرانم.اصل اینایی که گفتی نمیدونم کجا هست که🤔بوقلمون هست ولی هورمونیه.به ...

من خارج از کشورم..تو سوپراشون همیشه هست.یه جا خونده بودم نمیشه به بوقلمون هورمون زد و گوشتش طبیعی و گرمه مثل گوسفند..گرچه من خودم هم نتونستم عادت کنم بهش هنوز مرغ میخرم.ولی خب اینجا کربسمس همه با آب تاب مپزن آدم هوس میکنه

من خارج از کشورم..تو سوپراشون همیشه هست.یه جا خونده بودم نمیشه به بوقلمون هورمون زد و گوشتش طبیعی و ...

عه😄فکر کردم ایرانید.اینجا هم هست ولی میدونی که😑نمیشه اعتماد کرد‌.واقعا نمیشه هورمون زد؟🤔نه بابا من میبینم تو سوپرگوشتها گوشت بوقلمون گذاشتن انقد ورم داره تابلوئه طبیعی نیست‌.با بوقلمون طبیعی فرق دارن.وای نگو من عاشق گوشت بوقلمونم😋😋😋مخصوصا توی سوپ😋عاشق اون بوی خاصشم😍