2737
2734
عنوان

مهربونترین مردی که می شناسم

146 بازدید | 3 پست

مگر مهربانتر از شما هم هستی به خود دیده است؟ از هر کمالی بگویم شما در قله ان هستید. مهربانی، ادب، گذشت، امانت داری، خوش خلقی و.....  .

چه خوشبخت انسانهایی که در زمان شما زیستند و درکتان کردند و مرید تان شدند. اصلا چه قدر باید یک انسان خوشبخت و سعادتمند باشد که در هوایی نفس بکشد که پیامبر مهربانی ها حضرت محمد ص و ولی خدا حضرت علی بن ابی طالب ع و بانوی زمینیان وعرشیان حضرت زهرا س و میوه قلب رسول الله و نور چشمان علی وفاطمه یعنی امام مجتبی ع وامام حسین ع نفس میکشند. مطمئنا روزها و لحظه ها معطر بود زیبا بود نورانی و دلربا بود اصلا فکر میکنم بهشتیان وعرشیان غبطه میخوردند به حال انسانهای آن روزهای مکه و مدینه. زمین خیلی جذاب تر از بهشت برین بود. چه قدر دوست داشتم ببینمتان. در آغوش پدرانه شما آرام بگیرم.
مگر می شد عاشقتان نشد. هر وقت که اسم زیبایتان را میبینم یا میشنوم حس میکنم بوی زیبایی در فضا میپیچد. قلبم آرام میشود.
چه مهربان بودید و چه پدرانه و مشفقانه برای هدایتمان تلاش کردید و از همه چیز خود گذشتید. چگونه انسانهای به دور از تمدن و متعصب را به راه آوردید و چه رنج ها که نکشیدید
آمنه خوشبخت ترین زن عالم است و حلیمه که نظر کرده خدا بود. در آغوش شان بزرگ شدی . چه آرام گرفتند دل های مظلومان و ستمدیدگان با وجود شما
به آدم های ظاهر بین و سخت دل فهماندی ارزش انسان به رنگ پوست و ثروت و نسب نیست. انسانیت را به مردم آموختی.
چه ارزش والایی به زنان و دختران ان دوران دادید و برای یتیمان پدر بودید
ای پیامبرم ای مهربانم ای عزیزترینم دوستت دارم . این روزها شهر عطرآگین نام زیبایتان است. این روزها در تقویم زندگی مان سبز و سفید است پر از برکت و نور.
هزار و چهارصد سال پیش در چنین روزهایی از دل سیاه و تاریک دوران پسری پا به عرصه زمین گذاشت که ایوان کسری لرزید و اتشکده فارس پس از هزاران سال خاموش شد و بتها به روی هم افتادند و نوری در شهر مکه تابید که نوید رهایی و امید می داد
پیامبرم پدر مهربانم و مشفق من این روزها سخت به دست پدرانه تان بر روی سرمان نیاز داریم. دریابید امت خود را. نجات دهید از چنگال دشمنان و منافقان. کمک مان کنید. هر روز جان برادران دینی مان در جای جای دنیا را به عناوین مختلف می گیرند. دریابید ملت های مسلمان را. حتی در حال نماز هم جان میگیرند.
مثل همان سالها که مثل کوه پشت امت بودید امروز هم یاریمان کنید. می دانم رهایمان نمی کنید💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
عالی بود داستانتون.لطفا لایکم کنید که من بتونم تایپیک های شمارو دنبال کنم چون حس معنوی در تایپیک های ...

ممنون عزیزم.ن

این نظر لطف شماست عزیزم🌷

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731