2733
2734

من هميشه فكر ميكردم باردار شدن به همين راحتى هاست

اولش كه فهميدم باردارم دكتر گفت چون تو و شوهرت هر دو مينور هستيد اصلا نبايد باردار ميشدى گفت هفته ١١ بايد ازمايش cvs بدى و شايد بچه مشكل ژنتيكى داشته باشه و از اين داستانا

بعد تو ازمايش مشخص شد كم كارى تيروئد دارم قرص برام نوشت

امروز سونو دادم معلوم شد مشكوك به رحم دو شاخه ام

هماتوم هم دارم يعنى لخته خون كنار جفت بود

تازه گفت ساك باردارى پايينتر از حد نرماله و چون درد زير شكم هم داشتم شياف نوشت و گفت احتمال سقط هست

اخرشم گفت زود اومدى بايد ده روز ديگه دوباره بياى سونو😂

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ☹️ استرس نداشته باش . هر چی خیره برات پیش میاد حتما . همش با خوت تکرار کن. به خدا بگو سپردم به تو که بهترین و برام رقم بزنی . 

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
2728
مگه قبل ازدواج آز خون ندادید که ببینید هردو مینورید؟از همه میگیرن

اره ميدونستم قبل ازدواج

ولى گفتم بچه دار ميشم يا سالمه يا ناسالم بالاخره الان علم پيشرفت كرده ميشه قبل از تولد تشخيص داد

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
عزیزم ☹️ استرس نداشته باش . هر چی خیره برات پیش میاد حتما . همش با خوت تکرار کن. به خدا بگو سپردم به ...

من كه الان تنها اميدم فقط خداست