2733
2734
عنوان

خواب نوزاد چهارماهه...

297 بازدید | 6 پست

سلام

پسرم چهار ماهش‌ داره تمام میشه از اوایل چهار ماه برای خوابیدن خیلی اذیتم می کنه. قبلاً شیر می خورد راحت می خوابید حالا حتما باید شصتش را بمکه. نه سینه میگیره نه پستونک. نمیدونم چیکار کنم می ترسم عادت کنه دیگه مکیدن شصت را ول نکنه. 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

الان نمی‌دونم چیکار کنم بذارم شصتش را بمکه یا از همین الان جلوش و بگیرم. 

رفلاکس هم داره. ده روزی هم هست که دیگه خوب شیر نمی خوره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

جلو شو بگیر لااقل پستونک بخوره 

برای رفلاکسش سرشو کمی بالاتر بزار و حتما داروهاسو بده 

دختر دایی من تا ۵سالگی انگشت شصتشو میمکید و ترک کردنش سخت بود براش 

الان ۴ماهه اش زودتر ترک میکنه رو پستونک چیزی شیرین بزن بزار بخوره 

در مورد کم خوردن شیر هم دختر منم یادمهدتو اون سن ها کمتر میخورد منم تو خواب بهش شیرخشک میدادم میخورد 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم چرا تاپیک قبلی ت قفله

سلام گلم فعلا بذاریم هیچ خبری نباش تا چند روز دیگه