2726

سلام شبتون بخیر عزیزان ما یه ماشین داشتیم فروختیم ۱۵۰یه زمین هم داریم گفتم بدیم مصالح تا هر کجا که رفت 

و یه مقداری هم وام گرفتیم و یه مقداری هم خودمون داشتیم گفتیم تا جایی که پولمون رسید بزنیم به خونه در همین حین برادر شوهرم هم داره زمین میسازه حالا یه سی چهل تومن به مردم بدهکار بود رفت وام گرفت شوهرم شد ضامنش و بعد یه چک بیست تومنی هم به جاش داد بعد نتونست چک رو پاس کنه افتاد گردن ما ما پاس کردیم هنوز هم هیییچ کاری اززمین رو انجام ندادیم اینقدررر حرص خوردم به شوهرم میگم چرا بدون اطلاع من میری چک میدی و پاس میکنی وقتی خودمون مجبوریم به خاطر زمین ماشین رو بفروشیم و اینقدر وام بگیریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا باید انقدر حرص و برای غریبه ها بخوریم؟؟؟ واقعا حیف ما نیست؟؟برای یه برادرشور بی خیال تنبلمون چقدر از روزامون باید خراب شه

متاسفم

متنفرم از این دنیا

کاش هرکس عمدی اشتباه میکرد تاوان میداد

انشالله گفته پس میدم اما خدا میدونه کی

جوش نزن مهربونم. هم اعصاب خودتو هم شوهرتو الکی خورد نکن با پولی که مونده کم کم شروع کنین گفته بهتون پس میده انشاالله یه جایی به دستتون برسه که گره های بیشتری دو باز کنه

چرا باید انقدر حرص و برای غریبه ها بخوریم؟؟؟ واقعا حیف ما نیست؟؟برای یه برادرشور بی خیال تنبلمون چقد ...

آخه به امام رضا اگه الان در حال شاخت خونه نبودیم و مجبور نبودیم ماشینس رو که با هزااار تا وام و قسط خریدیم بفروشیم اینقدر زورم نمیومد

2706