2726
عنوان

شوهرم گفت روزی سه وعده غذا بپز

| مشاهده متن کامل بحث + 3036 بازدید | 120 پست
بهش محل میدی روابطت سرد نیست،؟؟؟سراین چیزا بهانه گیر میشن نمیدونن چه جور بگن لج میکنن شاید فک میکنه ...

اصلا به من توجه نمیکنه....بی خیال،اینجا کاش نیست بگم.رابطه هست فقط برای اون نه من.کلا ابزار شدم.

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ
طلاقم نميده وقت نماز فقط از خدا ميخوام عمر من و بچم رو تموم كنه

یعنی چی عمر من و بچه رو تموم کنه؟ بزن زیر ماتحتش رسواش کن پدرش رو دربیار دست بلند کرد زنگ بزن پلیس بیاد ابروش بره شکایت کن کاری کن سر نتونه بلند کنه توی محل 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ما تو اطرافیانمون همیشه شام رو حاضری میخورن.مثل نون و پنیر و....یا غذای ظهر....

خانواده همسرم اینجورن ..اما خانواده خودم میپزن .هانواده همسرم چیزی به عنوان وعده شام ندارن ..هرچی بود میخورن نبود هم بچه هاخودشون باید یه چی بخورن

اصلا به من توجه نمیکنه....بی خیال،اینجا کاش نیست بگم.رابطه هست فقط برای اون نه من.کلا ابزار شدم.

استارتر بنظرم رک بگو نمیتونی سه وعده غذا درست کنی هرچی هم غر زد مهم نیست بگو همینه که هست ناراحتی دست کن جیبت سفارش بده 

2728
یعنی چی عمر من و بچه رو تموم کنه؟ بزن زیر ماتحتش رسواش کن پدرش رو دربیار دست بلند کرد زنگ بزن پلیس ب ...

گلم خانوادم نميذارن جدا بشم

و گرنه حتما طلاق ميگرفتم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
استارتر بنظرم رک بگو نمیتونی سه وعده غذا درست کنی هرچی هم غر زد مهم نیست بگو همینه که هست ناراحتی دس ...

واقعا نمیتونم گاهی از درد ریه تو آشپزخونه میفتم.درک نمیکنه چقدر درد دارم.

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ
خانواده همسرم اینجورن ..اما خانواده خودم میپزن .هانواده همسرم چیزی به عنوان وعده شام ندارن ..هرچی بو ...

ببین واقعا شام باید سبک باشه.مثلا من خودم یه دونه میوه میخورم....یانهایت هیچی نباشه در حد کوکو و اینا.وگرنه پلویی اصلااااااااا.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
نه من شام نمیخورم‌.واس بچه ام و همسرم هم از غذای ظهر همیشه هست.....ولی اینکه هم ناهار بپزی هم شام وا ...

اهان من همیشه تا ساعت 4ظهر شامم اماده اس ناهارم همیشه از خواب بیدار شم درست میکنم بعد صبحونخ میخوریم 

..

خب ازش بخواه تو رابطه پرو باش کم کم درست میشه ها باحرف خرش کن ..باهاش صحبت کن راجع بهش

گلم خانوادم نميذارن جدا بشم و گرنه حتما طلاق ميگرفتم

طلاق نگیر ولی سلیطه بازی دربیار بخواد طلاقت بده باید مهریه ات رو بده 

بشین تو خونه ات ولی کوتاه نیا اینبار دیدی لیوان انداخته سطل اشغال لیوان رو درنیار بنداز دور بعد چندروز مجبوره تو پیاله آب بخوره بگو لیوان ها نمی‌دونم کو دستش بلند شد جیغ بزننننن بدو تو راه پله ابروش بره خلاصه نه طلاق بگیر نه کوتاه بیا 

سلام دوستان خانم شاهی هستم نماینده فروش محصولات سفید کننده دائمی کل بدن شامل کپسول ها آمپول ها و لوسیون و کرم گلوتاتیون

برای خرید و ثبت سفارش واتساپ پیام بدین  محصولات کاملا اورجینال و تظمینی هستن  برای دیدن استوری شمارم رو سیو کنید پیام بدین تا شمارتون رو سیو کنم 🙏🏻🌹

۰۹۲۱۰۵۶۵۱۷۶

طلاق نگیر ولی سلیطه بازی دربیار بخواد طلاقت بده باید مهریه ات رو بده  بشین تو خونه ات ولی کوتا ...

اين درسته👌🏻

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
خب ازش بخواه تو رابطه پرو باش کم کم درست میشه ها باحرف خرش کن ..باهاش صحبت کن راجع بهش

عزیزم،بهش میگم یه کم بیشتر بهم توجه کن،میگه من همینم معمولی ام،یا بی احساس،کدومشو میخوای؟میگم اسم کوچیکم و صدا بزن،بهم نگو مامان،میگه من همینم.

2706