2733
2734
عنوان

شوهرم گفت روزی سه وعده غذا بپز

| مشاهده متن کامل بحث + 3036 بازدید | 120 پست
دو سه بار محل نده ول میکنه

به خدا حرف نميزنم

روز به روز بدتر ميكنه

از وقتي كرونا گرفتم فقط براي خودش از بيرون غذا ميگيره و غذاي خونه هم نميخوره

تو اوج كرونا داشتم از گشنگي ميمردم، ولي فقط براي خودش غذا ميخريد

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
به خدا حرف نميزنم روز به روز بدتر ميكنه از وقتي كرونا گرفتم فقط براي خودش از بيرون غذا ميگيره و غذ ...

جانم

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا حرف نميزنم روز به روز بدتر ميكنه از وقتي كرونا گرفتم فقط براي خودش از بيرون غذا ميگيره و غذ ...

چرا خوب، دلیلش چیه؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728

وا چه چیزیه این...خدا واقعا پیش خودشون چی فکر میکنن...حالا اگه خودشون مریض شده بودن😐خداکنه هرچه زودتر درست بشه

چرا خوب، دلیلش چیه؟

ديوانس

همش خواهراش بهش زنگ ميزنن و ميگن اين خودشو زده به مريضي

در حاليكه ريه ام درگير شده بود و رمدسيور ميزدم

بماند كه سر حرف خواهراش چقدر كتك كاري شد

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
خیلی بی انصافه،سر سفره گفت برو پیاز بیار،من به دخترم گفتم،طفلی رفت آورد،پرت کرد گفت من به تو گفتم.

اگه با هم مشکل دارید مخالفت کنی بدتر لج میکنه، سعی کن اول رابطه تونو درست کنی خود بخود بقیه مسائل حل میشه ولی فقط لجبازی نکن ک آرامشتو بهم میریزی

میشود بار دیگر متولد شد اما اینبار از خودت 
2738
وا چه چیزیه این...خدا واقعا پیش خودشون چی فکر میکنن...حالا اگه خودشون مریض شده بودن😐خداکنه هرچه زود ...

التماس دعا😔

ديوانس همش خواهراش بهش زنگ ميزنن و ميگن اين خودشو زده به مريضي در حاليكه ريه ام درگير شده بود و رم ...

خدا هدایتشون کنه، حتما خواهراش خودشون اینکاره ان که فکر میکنن شمام ازین ترفندا استفاده میکنی

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
نه والا.تازه بعد از کرونا ریه ام داغون شده بوی غذا کلی حالمو بد میکنه

خب بگو باشه،از شب قبل ازبیرون شیربرنج و شله زرد بگیر برایرصبحانه

خودتم هرروز نون و پنیر لیوان تازه بگیر

تخم مرغ هم هرروز که تازه باشه😉

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
یعنی چی چرا میندازه منظورش رو نفهمیدم

كه مثلا من مجبور بشم از بين زباله ها، وسايل خونه رو دربيارم 

2706