2726

اره روز هشتم چله حاجتمو گرفتم 

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me

من واسه مردم انجام دادم چند نفر حاجت گرفتن 

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی 

نمیتونم بگم حاجتم چی بود 

چله ی بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم روز اول صدتا روز دوم دویستا و...روز چهلم چهارهزارتا

ولی اون موقعها دلم صاف تربود روز هشتم حاجت گرفتم ولی بعدها باهمین چله حاجت نگرفتم 😞

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me
پس چرا من نگرفتم امروز روز آخرم بود😢

بعصی موقع ها واقعا صلاح نیست ماادما کوچیکتر از اونیم ک حکمت همچیو بدونیم منم بعدهاباهمین چله به خاستم نرسیدم خداروشکر ک نرسیدم