2726
عنوان

بگید چیکار کنم

58 بازدید | 6 پست

سلام من چند سال پیش با یکی قرار بود ازدواج کنم که یهو بهم زد و شد برام حسرت هر روز از در خونه ای که قرار بود رویاهام رو باش بچینم رد شدم و زدم تو دلم از اون کوچه محاله رد شده باشم و نگاه نکنم و دلم نگیره رفت با آشنا مون ازدواج کرد من و دختره دوست شدیم البته نه رفیق فال فقط چون خیلی خانوم بود کاری بش نداشتم الان ۳ ماهه اون خانوم فوت کرد تو اوج جوونی دلم سوخت عاشق زندگیش بود ولی دروغ چرا خوشحال بودم تا اینکه دیروز فقط از یکی شنیدم که عشقم میخواد ازدواج کنه داغون شدم چرااا اخه چراااا من دوسش دارم اون نمیدونه که هنوز میخوامش ولی دلم خوش بود لاقل تا سالش صبر میکنه و ازدواج نکنه 

مردها خیلی راحت یا همچی کنار میان چون‌منطقی فکر میکنن برعکس ما زنها 

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
مردها خیلی راحت یا همچی کنار میان چون‌منطقی فکر میکنن برعکس ما زنها 

من دلم میسوزه برا خودم برا زن اولش اینی که میخواد بگیره هیچی نیس اخه از همه نظر دلم آتیش گرفته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دلم میسوزه برا خودم برا زن اولش اینی که میخواد بگیره هیچی نیس اخه از همه نظر دلم آتیش گرفته 

میدونی عزیزم، بعضی چیزها و بعضی آدم ها تو زندگی سهم ما نیستن..برای منم همچین مسائلی پیش اومده..بعدها با گذر زمان می فهمی اون ادم ها نباید تو زندگیت میبودن.. بهش فکر نکن دنیا همینه هیچی سر جاش نیست

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
2728
میدونی عزیزم، بعضی چیزها و بعضی آدم ها تو زندگی سهم ما نیستن..برای منم همچین مسائلی پیش اومده..بعدها ...

مرسی ازت 

میدونم تورو خدا دعا کن شایعه باشه دیگه واقعا نمیتونم طاقت بیارم نمیتونم دوباره برم عروسیش و بگم مبارک باشه و شیرینیش رو بخورم هنوز شب عروسیش کابوسمه 

مرسی ازت  میدونم تورو خدا دعا کن شایعه باشه دیگه واقعا نمیتونم طاقت بیارم نمیتونم دوباره برم ع ...

تو زندگی ب بودن هیچکس وابسته نباش..ی روزی ب حرفم میرسی عزیزم..خدا انشالله بهترین بخت رو نصیبت کنه