2733
2734
عنوان

دست کشیدن از زندگی

170 بازدید | 13 پست

می‌دونم همه مشکلات بدتر از این دارن اما دیگه تحمل ندارم شوهرم یه اشغال ب تمام معناست هیچ احساسی نداره هر وقت ازش انتقاد میکنم جبهه میگیره صداشو می‌بره بالا هر وقت قهر میکنم میگم دلم میخواد بیای نازمو بخری حرفای قشنگ بزنی بازم نمی‌فهمه حرفای ناراحت کننده میزنه پشت تلفن گفتم خودمو میکشم گفت گمشو بابا ....نمیدونم پنج بسته کپسول قوی و ۳ تا بسته استامینفون حل کردم تو آب ...دلم فقط برا مامانم میسوزه نمیدونم اصلا کار سازه یا نه .... نمیشد بگه نکن اینکارو چرا آنقدر بی اهمیتم آخه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخاطر کی میخا اینکارو کنی ارزششو داره؟فردا میره یه زن دیگه رو میگیره.

اگه شرایطتشو داری جدا شو ازش بخدا پیرت میکنه بی اهمیتی شوهر چرا خودتو بکشی اگ خانوادت هواتو دارن برو پیششون جدا شو 

نسیم هستم مامان دوتا فرشته کوچولو
2738
بخاطر کی میخا اینکارو کنی ارزششو داره؟فردا میره یه زن دیگه رو میگیره. اگه شرایطتشو داری جدا شو ازش ...

با عشق ازدواج کردم تحمل یه قطره اشکمو نداشت اما الان چی بمیرمم مهم نیس به خاطرش تو روی خانوادم وایستادم دلشونو شکستم دیگه هیچکی قبولم نمیکنه نه راه پس دارم نه پیش فقط باید بمیرم 

با عشق ازدواج کردم تحمل یه قطره اشکمو نداشت اما الان چی بمیرمم مهم نیس به خاطرش تو روی خانوادم وایست ...

زیاد آویزونش نباش فک کنه کیه حالا یه مدت مثل خودش رفتار کن ببین چشه اصلا دلیلش چیه بی دلیل ک نمیشه چن سالته شما؟

نسیم هستم مامان دوتا فرشته کوچولو

خودت ب خودت اهمیت بدهههه 

چرا برامحبت واهمیت اویزون مردا میشیم ما؟؟؟؟؟خودمم همینجوری بودم ولی نمیخام باشم

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me

وای گفتی من ۲۸ ساله دارم با همچین ادمی زندگی میکنم پیر شدم مریض شدم جز فش ودادزدن هیچی یاد نگرفته بماند که چه وعده هایی بهم میداد منم توروی خانوادم وایسادم بخاطر انتخابی گه کرده بودم  بیشتر وقتها میگفتم میرم میگم .....خوردم غلط کردم ولی بخاطر دخترم سوختم وساختم الانم میخام جدا بشم ولی مبگم ابروی دخترم پیش دامادم میره مگه چقدر دیگه میخام زنده باشم

دخترم یا طلاق بگیر یا بشین زندگی کن خوردن فرص هیچ کاری باهات نمیکنه