2737
2734

سلام 🤕

من بد بخت 3 سال کنکور دادم، تهشم برای انتخاب رشته بد، قراره برم ی رشته الکی اونم ترم دوم اونم دانشگاه غ انتفاعی! 

اما همه اطرافیانم، حتی اونایی ک از من کوچکتر بودن یا پیرا قبول شدن یا پزشکی-دندون، یا ی رشته خوب:(

حس میکنم باعث شرمساری خانواده م شدم 😢

حتی داداش خودم پزشکیه:(

اه لعنت 

خیلی احساس بی فایده بودن میکنم 

کارم پیدا نکردم:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا فکرمیکنید همه چی پزشکیه😕

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
2728

دنیا ۲روزه برو عشق و حال بیخیال

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

حست طبیعیه

رشتت مهندسی پزشکی نیست احیانا؟

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

خب دوباره کنکور بده

دختری درد سربازی هم ک نداری

یا حداقل برو روانشناسی دانشگاه آزاد ک اغلب بدون کنکور میگیرن

چالش حرف ناشناسم🙌https://abzarek.ir/service-p/msg/479034امضامو تا آخر بخون👈اسم کاربریم الکی نیست مخفف ی سری کلمس.خدایا از دنیات خستم😞خسته از تلاش برای چیزایی ک وقتی بهشون رسیدم گفتم غلط کردم😞میترسم ب این آرزومم برسم و بگم این چ غلطی بود من کردم😞ن انگیزه دارم برا ادامه دادن😭ن جسارت رهاکردن هدفمو دارم😭کاش اون فرشته ای ک قبل تولد زندگیمو نشونم داد الانم ته این راه کوفتی رو نشونم میداد😭من ی دخترم،وقتی دلم میگیره ن داد میزنم ن چیزی میشکنم،فقط زورم ب این بغض لعنتی میرسه😭😭من ی عالمه آرزو دارم ک بخاطر تفاوت فرهنگیم با پدر مادرم فقط میتونم اونارو تو قبر بغل کنم و برای همیشه بخوابم،دقیقا مصداق بارز کسی ک آرزوهاشو ب گور میبره!هربارم ب خودم میگم مهم نیس ولی بغض گلو و لرزش لبام میگه بیش از حد مهمه چرا چرت میگی؟😭از همان روزی ک یوسف را برادر ها ب چاه انداختند،از همان روزی ک با شلاق و خون دیوار چین را ساختند،گرچه آدم زنده بود،آدمیت مرده بود😥خلبانا ی کدی دارن ب اسم(۷۶۰۰)..مال وقتیه ک دیگه هیچی نمیشه گفت!معنیش اینه ک برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم ولی تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن.خدایا😭۷۶۰۰😭بغض نمیزاره حرف بزنم و دارم تو غمام غرق میشم ولی ب خودت قسمت میدم هوامو داشته باش😭آرزو میکنم حال دلتون مثل ذاتتون باشه حالا خودتون ببینید این نفرینه یا دعای خیر😉من عاشق ایرانم🇮🇷با هر مشکلی ک داریم اینجا،اینجا کشور منه،تحمل توهین بهشو ندارم،از وطن فروشا هم متنفرم #زنده_باد_ایران_من😍🇮🇷#زنده_باد_کوروش_کبیر👑آجیای خوشگلم تورو خدا درمورد تاریخ کشورمون مطالعه کنید بخدا ک زشته ک ما اولین تمدن تاریخ جهانیم ولی اطلاعاتمون درمورد تاریخمون در حد اصول ۳گانه هست😞ایران باستان دنیای عجیبیه ک هروقت درموردش چیز جدیدی میخونم منو میبره ب اون دوران قشنگ😍باعث افتخارمه فرزند مردان و زنانی هستم ک نامشون در تاریخ تا ابد جاودانه😍حالا ک تا اینجا اومدی میشه برای اینکه ۱۴۰۱ پزشکی دولتی قبول بشم صلوات بفرستی؟بگو منم برات بفرستم دوستم😍😍
2738
شاید صلاحت بوده ۳سال پشت کنکوربمونی😂

وای 🤣🤣🤣🤣 مرسی از توجیه قشنگت عشقم😍😍😍😍

من توی زندگی خیلی سرسخت هستم یاد گرفتم مشکلاتم  رو حل کنم نه ازشون فرار کنم .همیشه آیه ان مع العسر یسری جلوی چشمامه چونکه سخت بهش اعتقاد دارم . وضع مالی خوبی ندارم ی زندگی خیلی خیلی ساده .مستاجر هستم ب امید خدا خونه دار هم میشم.بچه هام و همسرم امید های زندگیم هستن انشالله ب امید خدا همه چی درست میشه .عاشق امام حسین و حضرت عباس و امام رضا و امام زمان هستم حضورشون رو ب شدت حس میکنم توی زندگیم . خداوند همیشه بهم لطف داشته از نظر همه اطرافیان و دوستان من یک انسان فقیر هستم(چون خونه  ندارم ماشین ندارم پول ندارم  وضع مالی خوبی ندارم) اما اونها نمیدونن اگر تا آخر عمر شده با نون خشک و آب سر کنم بازم روزی هزاران بار خداروشکر میکنم من ب زندگیم عشق می ورزم با تمام سختی ها چونکه معتقدم هرکه در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند. من آینده بسیار درخشان و عاقبت خوشی را در  سرنوشت خودم و عزیزانم میبینم من خلق شده ام برای زندگی کردن ....خدایا دوستت دارم😍😘
خب دوباره کنکور بده دختری درد سربازی هم ک نداری یا حداقل برو روانشناسی دانشگاه آزاد ک اغلب بدون کن ...

آخه یه بار کنکور دادم، هر بار بد تر از قبل... 

آره میخوام برم روان

اما مشهد - شهر خودم - دانشگاه آزاد روان نداره

نه  میخوام برم روانشناسی

روانشناسی عالیه

الان همه نیاز دارن به روانشناس و اینده خوبی داره

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
آخه یه بار کنکور دادم، هر بار بد تر از قبل...  آره میخوام برم روان اما مشهد - شهر خودم - دانش ...

عی بابا:|

چالش حرف ناشناسم🙌https://abzarek.ir/service-p/msg/479034امضامو تا آخر بخون👈اسم کاربریم الکی نیست مخفف ی سری کلمس.خدایا از دنیات خستم😞خسته از تلاش برای چیزایی ک وقتی بهشون رسیدم گفتم غلط کردم😞میترسم ب این آرزومم برسم و بگم این چ غلطی بود من کردم😞ن انگیزه دارم برا ادامه دادن😭ن جسارت رهاکردن هدفمو دارم😭کاش اون فرشته ای ک قبل تولد زندگیمو نشونم داد الانم ته این راه کوفتی رو نشونم میداد😭من ی دخترم،وقتی دلم میگیره ن داد میزنم ن چیزی میشکنم،فقط زورم ب این بغض لعنتی میرسه😭😭من ی عالمه آرزو دارم ک بخاطر تفاوت فرهنگیم با پدر مادرم فقط میتونم اونارو تو قبر بغل کنم و برای همیشه بخوابم،دقیقا مصداق بارز کسی ک آرزوهاشو ب گور میبره!هربارم ب خودم میگم مهم نیس ولی بغض گلو و لرزش لبام میگه بیش از حد مهمه چرا چرت میگی؟😭از همان روزی ک یوسف را برادر ها ب چاه انداختند،از همان روزی ک با شلاق و خون دیوار چین را ساختند،گرچه آدم زنده بود،آدمیت مرده بود😥خلبانا ی کدی دارن ب اسم(۷۶۰۰)..مال وقتیه ک دیگه هیچی نمیشه گفت!معنیش اینه ک برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم ولی تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن.خدایا😭۷۶۰۰😭بغض نمیزاره حرف بزنم و دارم تو غمام غرق میشم ولی ب خودت قسمت میدم هوامو داشته باش😭آرزو میکنم حال دلتون مثل ذاتتون باشه حالا خودتون ببینید این نفرینه یا دعای خیر😉من عاشق ایرانم🇮🇷با هر مشکلی ک داریم اینجا،اینجا کشور منه،تحمل توهین بهشو ندارم،از وطن فروشا هم متنفرم #زنده_باد_ایران_من😍🇮🇷#زنده_باد_کوروش_کبیر👑آجیای خوشگلم تورو خدا درمورد تاریخ کشورمون مطالعه کنید بخدا ک زشته ک ما اولین تمدن تاریخ جهانیم ولی اطلاعاتمون درمورد تاریخمون در حد اصول ۳گانه هست😞ایران باستان دنیای عجیبیه ک هروقت درموردش چیز جدیدی میخونم منو میبره ب اون دوران قشنگ😍باعث افتخارمه فرزند مردان و زنانی هستم ک نامشون در تاریخ تا ابد جاودانه😍حالا ک تا اینجا اومدی میشه برای اینکه ۱۴۰۱ پزشکی دولتی قبول بشم صلوات بفرستی؟بگو منم برات بفرستم دوستم😍😍
2706