2733
2734

سلام اگه حال دارین بخونین ، آماده کردم الان میفرستم ایرادات بگین، دختر عمومه و این که یه زره کلاس داره و رو منطق می پسندی، خودم شخصا به هیچ دختری تا حالا نه ابراز علاقه کردم و دوستی و سر دختر عموم سال ها فکر کردم، هر دو ۱۸ ایم، حالا نمی دونم قبل از آذر ماه که بعدش ۱۹ می شه بگم یا قبلش، ممنون می شم راهنمایی کنین ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولش مثلا اولش درباره اهمیت موضوع و راز بودنش صحبت کنم. بعد مثلا دربیام بهش بگم که این مال الان نیست و فرمتش مثل بقیه هم نیست و فکر و نیتم قابلیت اثبات داره . بعد بگم همون جور که متوجه شدی قصد داشتم قبل از رفتنت علاقه و عشقی که در وجودم در رابط به تو ایجاد شده و محصول الان نیست صحبت کنم. و این علاقه تا الان کمکم کرد تا مثل رفیقام تاثیر بازی های بچگانه نشم چه تو ایران و چه خارج. شاید برای تو این خیلی راحت باشه که سریع یه نه و ننگ غیر ممکن بودن بزاری و در تایم کوتاهی همه ی مسائل رو بهم بپیچونی و از کنار مسائل و مشکلات راهت رد نشی. ولی من به هر مسئله ای که تو الان فکر می کنی چه روز ها و شب هایی که فکر کردم و راه حل های مناسب اون رو پیدا کردم و بار ها درباره ی سوالات و دغدغه های احتمالی تو فکر کرده ام و جواب هایی رو دارم حتی بار ها در طول این سال ها جنبه های مثبت و منفی این علاقه رو در مقالات و سخن روانشناسان چک کردم. من هم می دونم و احتمال بر این دادم که تو حالا حالا ها می خوای درس بخونی پس بدون که من خواسته ام این نیست که الان شروع کنیم و می خوام برای من صبر کنی. بدون که چون می دونم آدم منطقی هستی اومدم اینجا. نگاه مهمی هم که شاید نشه گفت که یک شرطه ولی بدون که من تو رو همینجوری که الان هستی و بودی عاشقت شدم و دوست دارم یعنی همین اعتقادات الانت، فرم لباس پوشیدن و همین حجاب نیمه کاره که قسمتی از موت بیرونه، به عنوان یه پسر مذهبی می دونم نه اجازه دارم و می تونم حجاب و نماز رو بر تو تحمیل کنم، اصول من اینکه خیر امور  اوسطها که شما در وسطی و نه بیحجاب باشی و نه کامل پوشیده، لطفا چه داخل ایران و چه خارج خودت باش تا منم هم بتونم هم خودمو راضی نگه دارم و خانواده رو راضی کنم. خوب شاید تفاوتی در اعتقادات داشته باشیم ولی دیگه بحثی در فرهنگ نمی مونه چون شباهت خانوادگی مون به عنوان دختر عمو و پسر عمو زیاده. یک سوال دیگه می مونه شاید بگی مشکلات ژنتیکی می تونه خطرناک باشه ولی خوب عمدتا قبل از این که اینجا حاظر بشم اینجا این هم تحقیق کردم که یه تست ساده می تونه تکلیف رو معلوم کنه و اگر هم مشکلی  در کار باشه راحل های زیادی رو پیدا کردم. شاید از دیدگاهت من یه بچه باشم و این اظهارات من هم مسخره باشه ولی می تونی تحقیق کنی درباره علاقه ی من درباره خودت و شاید ندونی از چند ساله گذشته که تو رو انتخاب کردم شاید ثانیه ای نشد که به تو فکر نکنم. اونقدری که درباره ی عشقم به تو  مطمئنم که درباره چیز های دیگه مطمئن نیستم. این رو راست بگم که ترکیب فرمت ما برای هر دو مون می تونه آینده ی خوبی بسازه، به هر حال اگر نظرت هم منفی باشه برای من درسته سخته ولی ناچار م قبول کنم، تنها درخواستی که ازت دارم اینکه همون جوری که من برات این جا و اون بر صبر کردم، تو هم برای من اون جا صبر کن و خودت باش.

مرسی که همش ۱۸ سالته و به کسی ابراز علاقه نکردی تاحالا    

خوب از بچگی من خیلی نیاز عاطفی داشتم ولی کسی نداشتم و همیشه صبر کردم نه مثل بعضی رفیقام، بچه مذهبی هم هستم

2738

انشالله هرچی خیره

.شما ک پسری میشع من یه سوال بپرسم.

اگر دختری ب شما ابراز علاقه کنه عکس العملتون چیه.پسراکلا چ عکس العملی نشون میدن.من عاشق پسر خالمم نمی‌دونم بهش بگم یا نه.از بعدش میترسم😔

روح پریشان در جسم خندان://

باور نمیشه یه پسر اینهمه بنویسه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
خوب چکار کنم تا ۲۵ یا ۳۰ دق می کنم اگه وایسم، الان ۴ ساله وایسادم

اگه بهت نه بگه چی

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
کنکور و دانشگاه و ادامه تحصیل و آینده و شغل و درامد چی میگه🤔

کنکور داده دانشگاه صنعتی شریف قبول شده و منم دانشگاه دولتی مجازی شیراز مهندسی کامپیوتر قبول شدم، هر دو مون داریم مهاجرت می کنیم است است استرالیا ولی اون یه شهر دیگه و چند ماه زود تر

2706