2733
2734
عنوان

دعوای پدر و مادر

242 بازدید | 18 پست

بعضی وقت می پرسم چرا ؟ واقعا چرا ...

چرا باید پدر و مادرت که الان عروس و داماد داشته باشند باهم سر مسائل تکرای باهم جر و بحث کنند اونم جلویی مهمون 

تو رو خدا شما پدر و مادر ا یکم این تور وقتا یکم به ما فکر کنید

مامان بابای من ۵۰_۶۰سالشونه بجای نوه داری هرروز توی دادگاه پاسگاهن همه بچه هاشونم مجرد موندن

عین خیالشونم نیست

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخته واقعاا ولی بیخیال پدر مادرا اصلا تو این مورد به فکر بچه هاشون نیستن ما غصه بخوریم واس چی 

البته منم حرصن برا یه مشکل دیگم با پدر و مادرمه اینکه همش به بقیه نهربونی های بیش از حد میکنن . طوری که یه وقتایی حس میکنم عقده ای شدم از بس دیدم به دختر بچه های فقیر و نیازمند لباس و اینجور چیزا میخرن ولی اصلا کاری به نیاز ما ندارن هرچند نمیخوان نخرن برامون اما خود به خود با این مهربونیای زیادشون به بقیه کاری کردن که ما بچه هاشون حس کنیم بقیه اولیوت دارن برا مامان بابامون 

حالم مثل صبح روز پایان جنگه:)حالم خیلیییی خوبه هاا...ولی هرطرف رو نگاه میکنم ویرانیه!هر بار که وسوسه میشدم تکه ای از خدایم را میفروختم،امروز به هر قیمتی خریدارم،خدایی را که مفت فروختم....🙃(جز توکل به خدا سرمایه ای نیست مرا)میشه برا سلامتی امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟!😊💚دنیا جای امنی برا عاشق شدن نیست...🌱تاپیک های کتابخوانی تگم کنید لطفااا😘
2728
من فکر میکردم پدر مادرا طلاق نمیگیرن

اینا دیوونه هستن صبح تا شب دعوا میکنن هرروز پلیس در خونمونه اخرم طلاق نمیگیرن

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

یعنی چجور طلاق نمیگیرن؟ 

خب خیلیا هستن که مشکل دارن طلاق میگیرن دیگه نه؟

حالم مثل صبح روز پایان جنگه:)حالم خیلیییی خوبه هاا...ولی هرطرف رو نگاه میکنم ویرانیه!هر بار که وسوسه میشدم تکه ای از خدایم را میفروختم،امروز به هر قیمتی خریدارم،خدایی را که مفت فروختم....🙃(جز توکل به خدا سرمایه ای نیست مرا)میشه برا سلامتی امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟!😊💚دنیا جای امنی برا عاشق شدن نیست...🌱تاپیک های کتابخوانی تگم کنید لطفااا😘

پدرو مادرشوهرم همش دعواشونه حتی جلو عروس دامادا هم دعوا میکنن مادرشوهرم اصلا حالیش نیست کی هست کی نیست دهنشو باز میکنه فقط جیغ میزنه و فحش میده به پدرشوهرم و بچه هاش اصلا رعایت نمیکنه بدم اومده برم خونشون

سخته واقعاا ولی بیخیال پدر مادرا اصلا تو این مورد به فکر بچه هاشون نیستن ما غصه بخوریم واس چی  ...

اووو چقد اشتباه تایپی داشتم💔😂بس که تند تایپ کردم

2738
آره مامان بابام سرچیزاالکی جربحث سراینکه بابام توکارخونه خیلی دخالت میکنه

تازه وقتی بعد از 2 یا 3 ساعت که عاشق و معشوق میشن همه کاسه کوزه ها سر من و خواهر هام و برادرم شکسته میشه

پدرو مادرشوهرم همش دعواشونه حتی جلو عروس دامادا هم دعوا میکنن مادرشوهرم اصلا حالیش نیست کی هست کی نی ...

بنظرنم شوهرتون خیلی داغون میشه وقتی دعوای پدر و مادرشو شما می بینید

اونایی که واقعا به این نتیجه میرسن که به درد هم نمیخورند طلاق میگیرن ولی بعضی ها هستند که همو دوست دارند(نمونش پدر ومادر من) ولی فکر میکنن دختر و پسر 20 ساله اند

اونایی که واقعا به این نتیجه میرسن که به درد هم نمیخورند طلاق میگیرن ولی بعضی ها هستند که همو دوست د ...

ببخشید یه جای متن بالام مشکل داشته 

بله میگفتم دارن باهم لج میکنند

2706