2703
2553

ساندویچ ساز بگیر ، مواد ماکارونی درست کن، بعد بذار روی نون تست، روشم پنیر پیتزا بریز، یه لایه نون تست دیگه، بعدم توی ساندویچ ساز، اینا هم فوری هستن، هم خوشمزه، همه هم دوست دارن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ساندویچ ساز بگیر ، مواد ماکارونی درست کن، بعد بذار روی نون تست، روشم پنیر پیتزا بریز، یه لایه نون تس ...

دارم .اما تاحالا ازش استفاده نکردم😥😥

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍
2456
جو با لوبیا چیتی بپزباپیازداغ ورب وادویه وقارچ عالی میشه 

عزیزم لوبیا چیتی منظورتون همون لوبیا قرمزه🤔🤔

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍
2714
دارم .اما تاحالا ازش استفاده نکردم😥😥

چه خوب، حتما ازش استفاده کن، هر مواد دیگه ای هم میتونی توش بریزی، حتی نون سیر باهاش میتونی درست کنی، سرآشپز پاپیون رو تو گوشیت نصب کن، روزی یه چیز میتونی بپزی، یا حتی اینستا، پر است از پیجای آشپزی که با عکسو فیلم کلی أموزش داره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
به خدا خودم نون پنیر دوست دارم اما شوهرم وبچه هام نمیخورن همش باید پختنی بخورن😥😥

خوراک لوبیا درست کن فریز کن، آش رشته درست کن فریز کن، 

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
مثل بیرونی ها خوشمزه نمیشه راستش بلدم نیستم😥😥

لوبیا چیتی رو  ابپز کن قشنگ مغز پخت باشه 

بعد ک خوب پخت توی ی قابلمه پیاز خرد شده رو بزار با روغن کمی سرخ بشه بعد کمی زردچوبه بزن بعد یک یا دو قاشق رب ک بستگی ب مقدار لوبیا داره اگ بخای زیاد بزاری یکو نصف تا دو قاشق رب میزنی و رب رو تفت میدی بعد نمک میزنی. رب رو تفت میدی  تا بوی خامیش بره بعد لوبیا رو اضافه میکنی. اب لوبیا هم کمی باشه 

بعد از ده دیقه حواست باشه آبش ک کم و غلیظ شد زیرشو خاموش میکنی 

طرز تهیه کنسرو بادمجونم اگـخاستی بگو بهت بگم 

2706