2737
2734
عنوان

حسادت به بارداری

833 بازدید | 31 پست

سلام.خوبید.من و دوستم باهم باردارشدیم سه سال پبش یعنی پسر اون چهارماه از بچه من بزرگتره.بعد حالا دوباره باردا  شده.منم از شوخی گفتمش چرا حامله شدی اینبار اول باید میزاشتی من حامله میشدم بعد تو .از شوخی میگفتم.من تحملم خیلی کمه برا دوران بار داری  هرکی زایمان میکرد جلوترازمن من میگفتم خوشبحالش ۹ماهش تموم شد.البته بگم من وحشتناک ویار دارم و کلی وزن کم میکنم موقع بارداری.حالا دوستم رفته گفته اره بهم حسودی کرده و وقتی ازخونم رفته پا شدم اسپند دود دادم میخاسته بترکه که من زودتراز اون باردارم..خیلی ناراحتم اخه بگو من چرا حسودی کنم مگه خودم بچه ندارم یا این دیگه آخرین بارداری توی دنیاس و تو شدی و دیگه من نمبشم.نمیشه هم بگمش من حسودی نکردم و شوخی کردم چون اونی که بهم گفته فامیل دوستمه ..حالا بعد یه سال متوجه شدم که پلیپ و کیست ندارم و میخام باردار بشم.اگه بشم اون میکه بخاطر حسودی منه.ولی من ازپارسال میخاستم اقدام کنم و بخاطر پلیپ و کیستم نمیشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونو ول کن بابا توکارخودتو بکن زندگی توبه خودت مربوطه

موندم چطور فکر کرده من حسودم.باورمیکنی از سیسمونی پسرم دادم بهش و یکبار تن پسرم نکرده بودمشون.یا لباسی میخریدم برا پسرم بزرگ بود میدادم به پسر اون.اصلا وقتی حانله بود و فهنیدم بچش پسله براش للاس خربدم.هروقت میخاشتبم بریم بیرون میگفتم گناه دارن ماشین ندارن ز بزنیم اوناهم بیان.و خیلی چیزا دیگه.بعد من گفتم ای بابا کاش میزاشتی اینبارمن جلوتر باشم و بچه من بزرگتر می بود این شد حسودی.اونم باخنده و شوخی گفتم

2738
موندم چطور فکر کرده من حسودم.باورمیکنی از سیسمونی پسرم دادم بهش و یکبار تن پسرم نکرده بودمشون.یا لبا ...

شاید اون فامیلتون دروغ گفته باشه بهت

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
2706