2737
2734
عنوان

دعوا باخاهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 42 پست
اره والا من بدبختم اون عفریتس

ای کاش مسیج نمیدادی بجاش زنگ میزدی میگفتی یا کلا با رفتارت و سگ محلی کردن دکش میکردی. اما حالام اشکال نداره بعضیا حقشونه. توام انقد پیشاپیش خودتو مقصر میدونی که تکلیف شوهرت هم معلومه. اون به خودش مطمئنه برعکس تو

ندارم خواهر شوهر

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش پیامک نمیدادی 

رو در رو باهاش فوش و فوش کاری میکردی که کسی شاهد نباشه🥴

خار شوهر منم دخالت میکنه و من ب شوهرم چیزی نمیگم ک ب حرفاش گوش نده و فلان (تا حالا بخاطر دخالتاش شوهرمو چند بار ازم زده کرده بی همه چیز😂😶)

منم اصن ب شوهرم نگفتم خواهرت فلان و بهمان 

چون من تو نظرش بد میام میره سمت خواهرش بدتر

عوضش با رفتارام ب خارشوهرم میفهمونم ک ب تو مربوط نیس و شوهرمم با زبون میکشم سمت خودم 

ک خانوادش گ*ه خور بشن🤚🏻😅

مثل موهاش بود.       نه صاف بود، نه فر.         موجی بود:/
2728

من بیشتر سکوت میکنم درمقابل حرفاشون بعد به شوهرم میگم جوابشونو میده 😂شوخی کردم به شوهرم چیزی نمیگم ولی اگه کسی جلوی شوهرم به من حرفی بزنه شوهرم قورتش میده حالا فرقی نداره که اون طرف کی باشه همیشه هم میگه سکوت نکن هر کی هر چی گفت همون موقع جواب بده تا توی دلت نمونه البته یه بار خواهر شوهرم هی بهم گفت چاق شدی چاق شدی منم با لحن تند و عصبی گفتم من از هیکلم راضیم 🙄

یه باررفتیم خونه مادرشوهر.خواهرشوهرم وسط حرفاش به خالم توهین کرد منم جوابشودادم کم کم کارمون به جایی رسیدکه من بلندگریه میکردم وشوهرمم هرفحشی ازدهنش در اومد به خواهرش دادوطرفموگرفت .بعدآژانس گرفتیم برگشتیم خونه بقیه خواهراشم اونجابودن.بعدیه ماه باهام آشتی کرد

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد

شوهرم از اول گفت من نه به تو نه به مامان وخواهرم کار دارم هرجوری دوست دارین باهم تاکنید خلاصه منم جای توبودم باخواهر شوهرم دعوای اساسی میکردم و اززندگیم مینداختمش بیرون 

2738
یعنی دارم چشامو از دست میدم انقد اذیتم میکنن کارم شده فقط گریه دست خودم نیست دلم خونه 

The دوست عزیز مهم ترین چیز سلامتیت ،به خودت بها بده وسعی کن رفتار ها شون ندید بگیری 

به گفته دکتر هلاکویی کری وکوری ولالی ،طوری رفتار کن انگار وجود ندارند وسعی نکن حرفاشون انالیز کنی

دنیا همه هیچ واهل دنیا همه هیچ 
دیگه نمیکشم خسته شدم از دستشون

خودتو جمع و جور کن  وا بدی شوهزت طرف اونو میگیره   

محکم باش 

میشه برای اینکه صلاحمون تو بهم رسیدنمون باشه یه صلوات بفرسید😘💕💎 انشالله مشکلات همه حل بشه بخصوص نی نی سایتیا 💚💎😉
تو پیام گفتم گورشو گم کنه از زندگیم وگرنه ب شوهر بی غیرتش میگم بی‌غیرت گفتم چون جلو زنشو نمیگیره زند ...

واقعیت اینه بااین عوضیا باید همینجوری رفتار کرد ولی خود مردا باید عرضه داشته باشن مدیریت کنن اجازه دخالت ندن  وقتی خودشون نمیتونن مدیریت کنن باید بزارن همسرشون از خودش دفاع کنه . واسه منکه خودشو میزنه به نفهمی تا نفهمیای مادرشو پنهان کنه  خوشبحال اونایی شعور شوهرشون میرسه . شمام خودتو بزن به گریه و مظلوم بازی نزار همسرت بخاطر اونا باهات دعوا کنه دقیقا کاری که اون فتنه ها میکنن تا یه شری درست میکنن خودشونو به موش مردگی میزنن 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
تو فوش داده بودی بهش ؟

نه اون ولی بعدش باعث شد من هرررچی دوس دارم بگمو کسی چیزی نگه

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....