2737
2734
عنوان

دعوا باخاهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 42 پست
حالا خواهر شوهر من ب شوهر نشون داده پیامو اونم ب بابام زنگ زده حالا فردا شوهرم بیاد نوبت اونه 😔

جااان؟ به شوهرت گفته اونم زنگ زده بابات؟ عجب خانواده بی منطق و پررویی واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن ب شوهر خودش 

توام دست پیشو بگیر. من بودم الان زنگ میزدم شوهرم با گریه کارای خواهرش رو بهش میگفتم.یجوری که بفهمه ازش عصبانی و دلخورم و به اینجام رسیده و دیگه نمیخوام ببینمش

توام دست پیشو بگیر. من بودم الان زنگ میزدم شوهرم با گریه کارای خواهرش رو بهش میگفتم.یجوری که بفهمه ا ...

پیشش یه عالمه گریه کردم الان از ترسم خطمو خاموش کردم میترسم دعوامون بشه 

2728

شوهرم طرف منو گرفت چون خواهر تووومار اس داد جلو خودش فک میکرد ما هنوز قهریم اصلا بد جور ر ی د.. ب شوهرمن اس داد بیا خونمون قشنگ گند زد تا جند ماه جلو بزرگ و کوچیک معذرت میخواس از منی ک همسن بچشم

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
پیشش یه عالمه گریه کردم الان از ترسم خطمو خاموش کردم میترسم دعوامون بشه 

شوهرت مگه پشت خواهرشو گرفته که میترسی؟ خواهرشوهرت رو ببین زود رفته شوهرش رو پر کرده تو نشستی گریه میکنی

2738
فقط دنبال اینه منو جلو خانواده شوهرم و شوهرم خراب کنه 

چه بی سیاستی ...

مدرک اونم تو پیام دست خواهر شوهرت میدی ؟

باور کن زنهای بی سیاست تهش میبازن .

زیرک باش

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

خوشبحالت که شوهرت پشتته . من هیچ کار نمیکنم ننش تیکه میندازه جواب نمیدم فقط بعدا به خودشوهرم گله میکنم قیامت میکنه میگه نه تو بدی اون خوبه . وای بحال اینکه بخوام درحد شانش رفتار کنم و فحش بدم 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

من یه بار بحثم شد شوهرم ازین خواهرش دل خوشی نداره و اون روزم یه کوچولو باهاش بحثش شده بود البته حالا تیکه انداختن بود به هم و همین باعث شده بود خواهرشوهرم سر کوچکترین چیز بپره به من شوهرمم پشت منو گرفت واسه اولین بار تو این ده سال زندگیمون مادرشوهرام و بقیه خواهرشوهرام هم پشت خواهرشون درومدن و تا چند وقت باهام قهر بودن

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2706