2726

من دايود رفتم

١ سال بيشتره ديگه موها برگشت نداشت باردارم شدم باز برنگشت

البته از اولشم پرمو نبودم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند جلسه رفتین؟

٩جلسه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

من باید جلسه ۴ رو برم

الان در حد خیلی کم چندتا دونه در اومده

برای من تلفیقی استفاده میکنه یه جلسه دایود یه جلسه الکس

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

سه جلسه با کندلا رفتم راضیم نصف بیشتر موهام ریخته انشالله تا اخر اسفند هشت جلسم پر میشه میرم برای شارژ

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎

من ۱۳ جلسه رفتم حدود  یک سال و یک ماه

دستگاهم اس اچ آر

خیلی هم خداروشکر راضی ام تا الان😍😊

خدایا...شبیه بادکنکی شده ام از بغضهایی که به اجبار فرو داده ام...التماست میکنم فقط یه سوزن...تکه تکه شدنم باخودم...

البته میدونید دکتر به  من گفت دیگه توی دوران لیزر تیغ استفاده نکن

فقط کرم و پودر ک تاثیرش بیشتر باشه واقعا هم همینطوره

فقط حیف ک زودتر نرفتم 😔

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
اگه مثلا از جلسه ۴ به بعد رو نرید دوباره ممکن در بیاد؟

خوب بهتر انجام بدین ولی مو ها واقعا کم میشن

2706