2733
2734
عنوان

دردو دل یه کنکوری 😑😑😑

1165 بازدید | 113 پست

من تجربی خوندم بعدش رفتم دانشگاه  دولتی حقوق دارم میخونم 2 سال دیگ تموم میشه قراره 402 کنکور تجربی بدم امروز خیلی ناراحت شدم همش دارم درس میخونم شب روز درس درس کوفتی اون وقت دوستام میرن خرید گردش آرایشگاه عکاسی رل بازی کیف میکنن امشب خیلی حسرت خوردم این 23 سال عمرم سر درس رفت هنوزم که هنوزه تموم نشده مخصوصا غول اول که کنکور تجربیه گاهی دلم میگیره وقت ندارم بیرون برم تمام کارآی رفیقام رو انجام بدم حتی چشام شدن 2 هنوز باورم نمیشه عینک باید بزنم لعنت به درس بعضی وقتا میگم آخرش چییییی لیسانس حقوق بگیری بد کنکور بدی پزشکی بیاری بعدش چییی همش باید تا آخر درس بخونی خدایا خستمممم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعداز پزشکی زندگیت تغییرمیکنه

مهمترین حسنش اینه که خودتو به ارزوی همیشگیت رسوندی

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)
2738
بعداز پزشکی زندگیت تغییرمیکنه مهمترین حسنش اینه که خودتو به ارزوی همیشگیت رسوندی

آره ولی ی عمر حسرت گردش تفریح آرایشگاه عکاسی به دلمون میمونه وقتی سنت بالا بره قشنگ حس میکنی هنوز تو شوکم چشام ضعیف شدن

2706