2737
2734

میگم میوه اینا بخر میره کل میوه فروشیو جارو میکنه   تا واسه خانوادشم همه چی می‌خره پشت ماشین صندقو پر میکنه در صورتی که خانوده خودم تو فشار مالین هیچ وقت نمیان خونه من یا کمکی از منو شوهرم قبول نمیکنن خب منم دوست دارم خانودم تو خونم شریک باشن مثل مادر شوهرم ولی اونا عزت نفس دارن حالا شوهر خر من تا مایحتاج خونه خاهر برادرشو می‌خره هروقت واسه خودمون خرید میکنه  بعد من تا سوپری جایی میرم میام میبینم مادرش کل یخچال منو جارو کرده همه چیو بر میداره اون وقت همیشه ادعای با کلاسی و پولداری هم میکنه منو مسخره میکنه که خانواده شما در سطح ما نیستن درحالی که خودش عین گدا ها دنبال اینه که بیاد از وسایل من برداره انقدم خجالتی و خاک تو سرم که رومم نمیشه بگم  دس به يخچالو وسایلم نزن به شوهرم میگم تو بهش یه چیزی بگو میگه خونه پسرشه اختیار داره 😫 همش حرصم میدن خودمم باردارم اه تف به این زندگی. 

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خونه پسرشه 

قانون و شرع و هر چی رو در نظر بگیری حق پدر و مادر شوهرت از حق تو بیشتر 

البته که خانمای نی نی سایتی هیچ خدایی رو بنده نیستن

وزن ۷۴ وزن هدف اول ۷۰ هدف دوم ۶۷ هدف سوم ۶۴اسم کاربریم یه گیاه داروییه
درتو قفل کن

کلید داره وامونده

شوهر خاک برسرم چی که همیشه مایحتاج و خرج خاهر برادر و مادرشو میده این خاک عالم بر سرو کجای دلم بزارم

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
2738

عزیزم تو شرایطی زندگی میکنی که اگه بخوای چیزی بگی یا دعوا درست کنی قطعا شوهرت و مادرشوهرت پشت همن اینجور که از حرفات متوجه شدم پس بهتره چیزی نگی اگه واقعا وضعیت مالی شما جوری هست که شوهرت تو فشار نیست و راحت میتونه تهیه کنه چرا خودتو ناراحت میکنی اهمیت نده وقتی برات کمبودی نزاره مهم نیست 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...
باهم تو یه واحد زندگی میکنین؟

نه تو یه ساختمون کلید خونمو هم شوهرم داده بهش 

چقدر رو مخن

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
تروخدا بچه نیارید تو مشکلاتتون....اول بزارید همچین اوکی بشه...فشار عصبی شما رو بچتونم تاثیر می‌زاره ...

شوهرم بامن خوبه دوسم داره ولی مادرش بده چیکارکنم بخاط مادرش تاکی بچه نیارم 5ساله ازدواج کردم 

در ضمن بخوبی و با احترام به مادرش بگید مامان چیزی لازم داشتید بگید من خودم میارم براتون یجور بخود مادره برسون خوشت نمیاد البته که کار مادرشوهر درست نیست که بی اجازه به وسایل خونتون دست بزنه ولی خوب وقتی شوهرت پشتشه نمیشه جنگ اعصاب راه بندازی و پباید بیخیالی پیشه کنی ففط 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...
خونه پسرشه  قانون و شرع و هر چی رو در نظر بگیری حق پدر و مادر شوهرت از حق تو بیشتر  البت ...

آها پس خونه پسرشه منم که پشمم خونه مال من نیس نه؟ ازمن اجازه گرفتن لازم نیس نه میتونه بی اجازه دست به وسایل من بزنه درسته؟

2706