2733
2734
عنوان

مریضی مادر

109 بازدید | 18 پست

سلام. من مادرم درد سیاتیک داره. جوری هست که بعضی وقتا اصلا نمیتونه راه بره و درد میکشه. با پدرم و برادرم زندگی میکنه. من خیلی غصه میخورم. شوهرم هم همکاری نمیکنه اصلا نمیگه برو چند روزی اونجا ازمادرت پرستاری کن یا میگم مادرمو بیارم پیش خودم که دووماه فقط استراحت کنه اما شوهرم میگه داداشت چی، داداشم ۲۳ سالشه. نمیدونم چه کنم فقط غصهدمیخورم. بچه ای که نتونه بهدمادرش کمک کنه به چه درد میخوره. یه دختر بیشتر میتونه کمک حال مادر باشه تا پسر. کاش ازدواج نکرده بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😟😞شرایط سختیه، خودت به شوهرت بگو میخوای بری چند روز کمک خال مادرت بشی. 

پارسال درد داشت. جند روز موندم اما بعدش گفت بریم خونه. مامانم حداقل به یک ماه استراحت نیاز داره

حالااگه مادرشوهرت بوداصرارنمیکردی بری دوماه بیاریش ازش پرستاری کنی توخونه پسرش این حقیقت تلخه همه جا ...

عروس خوب هم داریم. توی اقوام ما هست مادرشوهرشو عین مادر خودش میدونه، مراقبت، البته مادرشوهرش هم زن خوبیه. 

حالااگه مادرشوهرت بوداصرارنمیکردی بری دوماه بیاریش ازش پرستاری کنی توخونه پسرش این حقیقت تلخه همه جا ...

اونم دختر داره. دخترش ازش پرستاری کنه. خونوادم خیلی هوای ما رو دارن اما خونواده شوهرم نه

2738

موقعهایی که همسرتون نیستن برید یا میتونید صبح زودپاشید کارای خودتونو انجام بدید بعد برید اونجا بهشون کمک کنید من مامانم فوت شدن بابام تنهان کارای خودمو انجام میدم بعد میرم اونجا به کاراشون میرسم تا وقتی وقت هست پیششون میمونم همصحبتشون میشم

من تماشای تو میکردم و غافل بودم                                       کز تماشای تو خلقی به تماشای منند
موقعهایی که همسرتون نیستن برید یا میتونید صبح زودپاشید کارای خودتونو انجام بدید بعد برید اونجا بهشون ...

احتمالا همینکارو کنم. فعلا کرونا دارم هر وقت خوب شدم همینکارو میکنم

حب تعارف نداری که....قشنگ صحبت کن... اگر الان نتونی بری،هیچ وقت دیگه هم نمیتونی بری... قشنگ صحبت ک ...

خیلی ادم رودروایسی دار و خجالتی هستم. ففط خودخوری میکنم. اخلاق شوهرم رو میدونم. سختمه ازش چیزی بخوام

2706