2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماام عمل کردی؟خوب میشه به نظرتون؟

اره من ۹ ماه پیش عمل کردم

ی بینی کج و داغون بود ولی الان خوب شده تقریبا 

کامنتامو لایک نکنین لطفا🚫🚫🚫 خدایا به خاطر هرچی که دادی،ندادی،میخوای بدی شکرت.🤗 ۲۳ سالمه^.^
2728
خدا کنه فقط مثل اتاق عملم بشه،تازه سوراخاشم یکی اندازه سر چوب کبریته یکی اندازه بند انگشت

عکس اتاق عملت سوراخاش قرینه بود؟

منم اینحور بود ب خاطر ورم تاب تا بودن ولی عگی اتاق عملم قریتع بود و بعد اینک ۳ ماه گذشت قرینه شدن کامل 

کامنتامو لایک نکنین لطفا🚫🚫🚫 خدایا به خاطر هرچی که دادی،ندادی،میخوای بدی شکرت.🤗 ۲۳ سالمه^.^
خداروشکر،قوسش اینطوریه یعنی خوب میشه؟مال من سوراخاش افتضاحه

اره قوسش خوی میشع 

دکترت وی بوده؟

عکس اتاق عملت سوراخاش قرینه بود؟ منم اینحور بود ب خاطر ورم تاب تا بودن ولی عگی اتاق عملم قریتع بود ...

آره گلم تا چند روز پیشم قرینه بود تا گچو برداشتم هم بیشتر ورم کرد هم سوراخاش بد شد

2738
آره گلم تا چند روز پیشم قرینه بود تا گچو برداشتم هم بیشتر ورم کرد هم سوراخاش بد شد

خب پس مترس همش ورمه دو س مده دیگ ورماش بشینه خوب میشه

من الانم ک الانه ی روزی ورم میکنه ی روزی خوبه  تو ک دیگ ۹ روزع همش 

دکتر بصام،شما روزای اول و الانتو داری عکسشو بفرستی برام اگر امکانش هست؟

ن ندارم تو گوشیم متاسفانه 

اووو تا ۳ ماه زوده تصمیم بگیری

درس میشه ورمه

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
2706