2726
عنوان

😱 یه مکان ترسناک در اصفهان هست 😱

| مشاهده متن کامل بحث + 3402 بازدید | 175 پست
میشه عکسش رو بزاری من خیلی این خونه ها رو دوست دارم

عکس از خونمون بذارم ؟نگرفتم که یعنی بس که خرابه عکس گرفتن نداره ازین خونه هاییه که سقف گنبدی دارن بعد ۵ ۶ تا اتاقه ۱۲ متریه که بهم وصلن😁

دیگه اطرافم اینجوری نمیحرفن بیشتر برای شوخی و اینها اینجوری میگن ی کلیپ بود ی خانمه میومد دابسمش و م ...

شوخی و مسخره نیست لهجه کدرگونمونه دیگه

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید باورت نشه ولی من انقدر از بچگی اتفاقای مختلف برام افتاده که موجود ماورایی هم ببینم انگار یه انس ...

نه این جا بابا میره تو برو ببین چقدر مرموزه و ترسناکه بخصوص شب اصلا پشه هم پر نمیزنه 

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
2728
عکس از خونمون بذارم ؟نگرفتم که یعنی بس که خرابه عکس گرفتن نداره ازین خونه هاییه که سقف گنبدی دارن بع ...

خب این خونه ها قشنگی خودشون رو دارن

خونه های اصیل ایرانین

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍
شب بری میفهمی

اوی آدرس می‌دادی م یاد وویس امور مخول افتادم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد بزرگترین ترس یک مادر این است که فرزندش را در این دنیا تنها بگذارد،درحالیکه میداند کسی مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت

اخول مخول

هیچ مادری از مرگ نمیترسد بزرگترین ترس یک مادر این است که فرزندش را در این دنیا تنها بگذارد،درحالیکه میداند کسی مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت
اخول مخول

کا می‌گفت خودوم مهراند میشم

فقط میخندم فعلا 🤣🤣🤣🤣

کا می‌گفت خودوم مهراند میشم

میری روبه زارچون تو اغل همونجاس

شما که بیشتریشو فارسی روان حرف زدی بهتر نبود همون ۲خطم فارسی میگفتی که یه عده متوجه بشن چی میگی

فردا تنگ بنگ تاپیکم اصلاح میکنم که همه بفهمند

2706