2737
2734
عنوان

کیا بورسیه شدن ؟؟؟؟چطوری؟؟؟

86 بازدید | 5 پست

بچه ها من دلم خیلی میخواد بورسیه بشم هر کشوری که بشه فقط از ایران برم😶😶😶کسی می تونه کمکم کنه 

تعداد رای : 2
نظرسنجی
😃😃
0
0%
😃😃😃
2
100%

اینجا کمک درستی دریافت نمیکنی 

راستش منم زیاد نمیدونم فقط فک کنم باید مدارکتو بدی ترجمه بشه که یکی دو تومن خرجشه و اینکه معمولا یه انگیزه نامه از آدم میخوان که توش درباره خودت و رزومه و اهدافت توضیح میدی 

عزیزم فقط به هر دانشگاهی که میشه پیام بده 

برادر من یبار تجارت بین الملل یه دانشگاه تو بوستون بورسیه گرفت پدرو مادرم بدون شناخت فک کردن رشتش بده و نذاشتن 

الان که مجبورن کلی پول دانشگاه بدن شاید بچشون یه روز بتونه بره بوستون 🙄

و فهمیدیم رشتش جزو تاپ ها بوده اتفاقا 😐

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینجا کمک درستی دریافت نمیکنی  راستش منم زیاد نمیدونم فقط فک کنم باید مدارکتو بدی ترجمه بشه که ...

رشتش چی بود وتو چه مقطعی بورسیه شد یعنی کارشناسی کارشناسی  ارشد یا دکتری واینکه بورسیه اش فول فاند بود ایا

رشتش چی بود وتو چه مقطعی بورسیه شد یعنی کارشناسی کارشناسی  ارشد یا دکتری واینکه بورسیه اش فول ف ...

برادر من برا لیسانس گرفته بود 

تکمیل ظرفیت بود

ببین دانشگاه ها ظرفیت دارن مشخص اگه کمتر از اون ظرفیت دانشجو باشه رنکینگشون افت میکنه و ضرر کلانی میکنن 

برا همین بورسیه میکنن خارجیارو که ضررشون کم شه 

احتمال بورسیه لیسانس خیلی کمه 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻