2733
2734
عنوان

برا زیاد شدن خون عادت ماهانه چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂ن جدی خیلیییی خوبه عفونتو از بین میبره و کل خون ماهانه روون میشه😃 حالا فعلا مامانم خونه نیست هر ...

مرسی عزیزم

مامان من عفونت زیاد میکنه و ترشح خیلی داره برای همین پرسیدم 

بچه ها من درخواست دوستی ها رو قبول نمیکنم کاریم داشتین یه جا تگم کنین 
2728

دمنوش اویشن خوبه گلم

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2738
😂😂ن جدی خیلیییی خوبه عفونتو از بین میبره و کل خون ماهانه روون میشه😃 حالا فعلا مامانم خونه نیست هر ...

به،منم بگو

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده

به،منم بگو

برای خاهرم میخام

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده

آویشن دو نوع داریم ما تو زبان لری بهش میگیم گلوفته.ی نوعش باش چای درست میکنیم ی نوع دیگشم دو قاشق پودر آویشن رو میریزیم داخل آب سرد بعد چهار قاشق آرد میریزیم با یکم زردچوبه خوب هم میزنیم ک گلوله ای نشه 

بعد میزاریم رو گاز با حرارت ملایم تا ب سفتی سوپ برسه 

.موقع ریختن تو ظرف هم یکم نبات بریز مزه تلخی نده صبحا بخور عالی برا گرم کردن رحم

ممنون میشم  بگی

اویشنو پودر میکنی،بعد اب میزاری سرگاز آردارو توی ماهیتابه بو بده(بوداده)اردارو با اب قاطی میکنی میزاری روی گاز جوش ک اومد ی ذره نمک میزنی ی قاشق اویشن بریز توش بعد بزار ی ربع جوش بیاد بعدش با عسل یا شکر بخور ک شیرین بشه 

اینو باید ناشتا بخوری ک رحمو نرم و گرم کنه

با ارزوی رهایی از ارزوها... 
2706