2410
2553
عنوان

عشق یک طرفه

137 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها حالتون خوبه؟ این سومین تاپیک منه بچه ها من خیلی ناراحتم مدام دارم به یه نفر فکر میکنم که خیلی دوسش دارم خیلی خوشگله اما اون منو دوس نداره توی واتس آپ هم منو بلاک کرده 

شرایط جوریه که هفته ای دو سه بار میبینمش خیلی تلاش می‌کنم به چشمش بیام اما فایده نداره چند بار رفتم جلوش اما مدام جاشو عوض می‌کرد مثلا اگه تو یه مغازه میرفت منم میرفتم سریع میرفت بیرون 

من خیلی بهش کمک کردم تو امتحاناتش به خاطر من قبول شد اما دوستش بهم گفت که اون بهش گفته وقتی جواب امتحانا رو ازش گرفتم ولش میکنم اولش باورم نمیشد اما بعد از امتحاناش که بلاکم کرد فهمیدم راست می‌گفته من خیلی از وقتمو صرف فکر کردن به اون میکنم ولی اون نه من خیلی از درسام عقب افتادم اما اون توی راه هدفشه لطفا کمک کنید 

فقط لطفا نگید سعی کن فراموشش کنی چون هفته ای دو یا سه بار به اجبار میبینمش یعنی نمیشه که همدیگه رو نبینیم به خاطر کارامون راهکار بدید ممنونم♥️🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
واقعا که🤣بقیشم بخون در ضمن خودمم دوس دارم بیخیال شم نمیدونم چیکار کنم

😐نکنه تو پسرخاله منیییییی

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
به فرض ک  جور شد و قسمت هم شدید  بنظر شما ایشون شخصیت درستی  داره که به آدما به چشم ا ...

نمیدونم والا خود من آنقدر خوشحال بودم که تو امتحانا کمکش میکنم میگفتم چقدر رابطم باهاش خوب میشه وقتی دیدم بلاکم کرده دنیا رو سرم خراب شد باورم نمیشه یه نفر آنقدر سنگ دل باشه 

مگه شما اهل شیرازی😂🖐️

😐ن

ی لحظه ترسیدم ...خیلی رفتارات مثل اونه

ببین منم الان مثل اون دخترم...ن اینکه پسرخالم ادم بدی باشه ها !نه پسر خوبیه..اگا من ب دلایلی دوسش ندارم ..میدونم ک نمیشه

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
نمیدونم والا خود من آنقدر خوشحال بودم که تو امتحانا کمکش میکنم میگفتم چقدر رابطم باهاش خوب میشه وقتی ...

بنظرم با این ادم  زندگی خوبی نخواهید داشت!اونطور که من فهمیدم شما احساساتی هستید به شدت اما  ایشون شخصیت مادی و خودخواهانه ای دارند

2706