2737
2734
عنوان

زندایی بیشعور

540 بازدید | 15 پست

بچها یه زندایی دارم دهه شصتیه .بشدت پرو و رک ازینا که هرچی تو دلشه مبگه نمیذاره هیچی تو دلش بمونه .خانواده مادریم خیلی بی زبون و ارومن .احترام همه و نگه میدارن حتی اگه بشون توهین کنی هیچی نمیگن .این زنداییمم نهایت سو استفاده و کرد میگمد خونمون چل پنجاه روز میموند میخورد و میخابید و کلی تیکه بارمون می کرد من با اینکه زبون دارم ب احترام داییم هیچی بهش نمی گفتم خیلیم باش خوب رفتار میکردیم .با داییم چنسال دوس بود حتی باهم زندگی میکردن بخدا ما یبار پشت سرشون حرف نزدیم یبار بدشو نگفتیم .بعد اون روز فهمیده خواهرم دوس پسر داره رفته گذاشته کف دست داییم که ببین خاهرزادت دوس پسر دارها ک مارو خراب کنه .من تمام تیکها و توهینایی ک کرده بود و بخشیدم ولی با این مورد چون ابرویی نتونستم کنار بیام اتیش گرفتم چن روزه حالم بده از خودم بدم میاد از مادرم بدم میاد ک هیچ وقت یادم نداد از خودم دفاع کنم .من حتی بلد نیستمو خودمو بگیرم یا اخم کنم جلو کسی ک اذیتم کرده و مقصره همش مادرمه .با این حرکتش داغم ازش تازه شد تمام حرفای گذشتش اومد جلو چشام .میخام خودمو خالی کنم شاید بگین دیره .ولی میخام موقعی ک اومدن خونمون حتی نگاه تو صورتشون نکنم و از جلوشون رد شم بعد ک گورشو گم کرد تو یه پیام جواب توهینای گذشتشو بدم و از خجالتش در بیام و بعد اون حسابی سگ محلش کنم و قط ارتباط .میشه راهنماییم کنید خواهری گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم اینی که گفتی یدونه بگی ده تا پس میگیری. به نظرم سگ محلش کنی بهتره. بی محلی کن دعوا نکن فعلا تا ...

حسنا من خیلی زبون درازم خیلیییی ولی احترامشو نگه داشتم .ده تا بگه صدتا جوابشو میدم .اتفاقا ازیناس ک اگه بشوریش میزنه زیره گریه

2738
ینی سنش بالا نیس .سنش نزدیک خودمه .ک بگی سنش بالاس و نمیفهمه و پیر شده .جوونه خیلیم میفهمه

آهان

بیشعوری به سن نیس به فرهنگ خانوادگیه 

جوابشو ندادین پر رو شده ،ایندفعه حرفی زد بزن تو دهنش

عزیزم اینی که گفتی یدونه بگی ده تا پس میگیری. به نظرم سگ محلش کنی بهتره. بی محلی کن دعوا نکن فعلا تا ...

ینی میخام بگم که از کوتاهی ما که دیوار اون بلنده .وگرنه دیوارش بلند نیس .جلو دایی بزرگم که خیلی زبونش درازه مث موشه

آهان بیشعوری به سن نیس به فرهنگ خانوادگیه  جوابشو ندادین پر رو شده ،ایندفعه حرفی زد بزن تو ده ...

افرین منم همینو میگم انقد جواب ندادیم پرو شده باید همگن اول میشوندمش سرجاش .من یبار پشت سرش حرف نزدم تازه داییم چیزی می گفت ب داییم حرف میزدم چقد یه ادم میتونه پست باشه .تو دوران عقد داییم مچشو با یکی گرفت میخاس طلاقش بده .بخدا دخترخالهام می گفتن وای زندایی اینکارو کرده می گفتم پشت سره زن شوهر داذ حرف نزنین

منم دقیقا همین حسو به فامیلای مامانم دارم و با همشون قطع رابطه کردم. و تصمیم گرفتم هیچوقت جواب کارای های گذشتشونو ندم و تاجایی که میتونم بهشون فک نکنم که حالم بهم نخوره! تمامشونو بلاک کردم و خونشون نمیرم حتی عید. خیلی گله میکنن هنوز که چرا خونه ما نمیای گوشیتو جواب نمیدی. ولی هیچی نمیگم حتی نگاشونم نمیکنم. در خونه رم اگه مامانم خونه نباشه براشون باز نمیکنم. انگار اصلا نمیشناسمشون. 

خیلی درکت میکنم. به روم توهین کرد مادرشوهرم، یه کلمه نتونستم حرف بزنم

چون بمون یاد دادن احترام همه و نگه دار اشتباهه .میخام این باور اشتباهو از بین ببرم باید کار کنیم رو خودمون این توهین نکنع یکی دیگه میکنه وقتی جواب ندی خودخوری میکنی میشه مریضی

منم دقیقا همین حسو به فامیلای مامانم دارم و با همشون قطع رابطه کردم. و تصمیم گرفتم هیچوقت جواب کارای ...

بهترین کارو میکنی من با فامیلا بابام اینجوری هیچ وقت بشون بی ادبی نکردم سنشونم بالاس ولی سو اسنفادا کردن بزرگتری ک بزرگتریشو حفظ نکنه احترام نداره باید سعی کنی نبینشون اما دیدی از خودت دفاع کن خیلی محترمانه بشورشون

2706