2733
2734
عنوان

حامله ام؟

205 بازدید | 31 پست

سلام دوستان عزیز شبتون بخیر. من یه ماه و نیم پیش نزدیکی داشتم به صورت طبیعی جلوگیری کردیم و یک ساعت بعدش من پریود شدم. برای اطمینان قرص اورژانسی هم طی ۲۴ساعت اول مصرف کردم. و خون پریودم قطع شد و بعد ۳روز با خون سیاه باز دوباره شروع شد ولی بعدش دوباره به حالت قبلیش برگشت. 

دو هفته بعد بی بی زدم منفی شد

این ماه پریود نشدم و نگرانم شکمم درد میکنه

حامله ام!؟

خدااایی اینهمه پریود شدی، سنگم بود میومد بیرون😑😂 ۴ تا قطره اسپرم ک دیگ این حرفا رو نداره

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نه نمیدونم قرص خوردم بی بی هم زدم منفی شده ولی نگرانم

یعنی میخای سقط شه

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
خدااایی اینهمه پریود شدی، سنگم بود میومد بیرون😑😂 ۴ تا قطره اسپرم ک دیگ این حرفا رو نداره

😂😂😂😑

خدایی گاهی هرکار کنی نمیاد ومیچسبه سر جاش،بعد به جمعیت خانوار اضافه میشه 

کشیدم که میگم😐😑

ای بابا خواهررر شاید اسپرمش پرو بوده😂🥲

عه؟😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
😂😂😂😑 خدایی گاهی هرکار کنی نمیاد ومیچسبه سر جاش،بعد به جمعیت خانوار اضافه میشه  کشیدم که م ...

😂😂آخی. نی نی دختر شد یا پسر

2706